Перейти до змісту

Економія бюджетних (наших) грошей... Твою мат...


bodia88888

Рекомендовані повідомлення

Для їдалень Януковича купили полуницю по 300 гривень за кілограм

Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів "Гарант-сервіс" 31 травня за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ "Хімконтракт" та ДП "Чайка" на придбання фруктів, ягід та овочів на загальну суму 2,60 млн грн.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Плодоовочева продукція придбана для їдалень ДУС по вул. Банкова, 11 та вул. Шовковична, 1 по цінам, які в кілька разів перевищують ринкові.

Наприклад, черешня придбана по 63 грн/кг, вишня по 54 грн/кг, полуниця по 66 грн/кг. Зараз ці ягоди продаються в роздрібній мережі вдвічі дешевше.

При цьому імпортну черешню придбано по 204 грн/кг, імпортну вишню по 77 грн/кг, імпортну полуницю по 312 грн/кг. Також придбано моркву ранню по 24 грн/кг, зелену цибулю по 60 грн/кг, цибулю по 8 грн/кг, банани по 26 грн/кг.

Найдорожче в переліку замовленої продукції коштує імпортна малина по 672 грн/кг. Далі йдуть лохина (кущова чорниця) та імпортна ожина по 576 грн/кг, імпортні порічки по 528 грн/кг.

Нагадаємо, раніше для їдалень ДУС було придбано осетрову ікру по 1150 грн за 113 грамову баночку, шампанське "Вдова Кліко" по 618 грн за пляшку, качину печінку по 465 грн./кг., бараняче каре по 540 грн./кг.

З усієї суми ТОВ "Хімконтракт" отримає 2,42 млн грн. Компанія зі статуним капіталом 50 грн зареєстрована на Андрія та Олену Панченко.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/business/_dlya-jidalen-yanukovicha-kupili-polunicyu-po-300-griven-za-kilogram/439605">Gazeta.ua</a>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

тю, а чом би й ні... народ жирує, а трудівниками не можна чи що)?

хіба нам шкода))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу бути " Андрійом та Оленою Панченко."....ха-ха відкати рулять..... P.S. Особисто моя думка що це атом(молекула) в морі фінансової корупції ВФЯ і його побратимів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, з якого матеріалу воно туалетний папір купує? Не думаю що іноземним делегатам до клюзету нехочеться :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, з якого матеріалу воно туалетний папір купує? Не думаю що іноземним делегатам до клюзету нехочеться :_09:

напевно такою kurs-dollara-na-segodnya.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж тут сказати. Лише нецензурні слова в голові... Все-таки наш народ дуууже терплячий.

Блін, тут чекаєш тої найнижчої ціни на полуницю, щоб діткам купити, бо 20 грн за кг на базарі це для мене ще зависока ціна... А тут мільйони...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Ківалов збудував собі хороми на території Одеського університету.

В Одесі депутат від Партії регіонів і автор скандального мовного закону Сергій Ківалов побудував справжній палац за 4-метровим парканом.

Декларується, що цей палац - човнова станція для студентів, повідомляє програма "Гроші".

Як розповіли програмі, ця земля з державної власності була передана Міжнародному Гуманітарному Університету під приводом створити місце відпочинку для викладачів та студентів.

З кореспондентами програми у будинку спілкуватись не захотіли.

За словами місцевих, тут відпочиває "регіонал" Ківалов та його близькі. Неподалік ще кілька років тому був пляж санаторія. Тепер територію огородили височенним парканом з колючим дротом. Офіційно тут будують пансіонат, проте одесити говорять, що це дача депутата Василя Хмельницького.

"Хмельницький прилітає сюди на вертольоті. Там біля дерев'яного будиночка сідає. Тут його дача", - розповів один із місцевих.

Натомість журналістів з-за паркану переконували, що вертоліт тут ніколи не сідав, а маленькі дерев'яні будиночки з супутниковими антенами та садочком - недобудований пансіонат.

Вже перед виходом сюжету до програми надійшов лист від Ківалова. Депутат написав, що базу будують за приватні кошти, і він дійсно любить там відпочивати, але запевнив, що всі інші одесити також можуть в будь-який момент прийти і відпочити разом з ним.

Відреагував також і Василь Хмельницький.

"В районі колишнього нудистського пляжу будується пансіонат, де мій друг орендує будинок. Іноді я дійсно відвідую його. Для цього я використовую орендований вертоліт. Згідно з моїми статками, я можу собі це дозволити", - написав депутат.

+ відео http://gazeta.ua/articles/life/_kivalov-zbuduvav-sobi-horomi-na-teritoriji-odeskogo-universitetu/445592

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба нам нового Леніна ,і зайнятись розкуркуленням бідних олігаторів.

кого кого но його точно не надо!! Рекламу не дивитеь?там розказуЯтЬ як вони (комуніс.) набудували всього а олігархи забрали... мля..при цьому сидять з ними за одним столом!а... Піночєта надо до них!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба нам нового Леніна ,і зайнятись розкуркуленням бідних олігаторів.

кого кого но його точно не надо!! Рекламу не дивитеь?там розказуЯтЬ як вони (комуніс.) набудували всього а олігархи забрали... мля..при цьому сидять з ними за одним столом!а... Піночєта надо до них!

да,

комуняки с Симоненком жгут,

а пипл хавает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба нам нового Леніна ,і зайнятись розкуркуленням бідних олігаторів.

Нінада ні новага (не дай Бог), ні старого (хай спочиває). Краще в оренду якогось швейцарця, або ще когось.

Во, або прибалта. Він би швидко комуністів "забанив би". (я про історію їхню)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, я не за леніна я за преосмислення наших цінностей.

І вже треба зробити з хабарниками так я в Грузіїї, (кажуть що там їм дуже туго)

І за що саме ,принижують і надсміхаються над простими громадянами нашої Країни.

Пора вже їм відповісти Хватить знас знущатися (вибори на носі варто спробувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Покращення альтанки для Януковича обійдеться бюджету в 24 мільйони

На карпатській дачі президента Віктора Януковича за 24 мільйони гривень відремонтують альтанку.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Головне управління регіонального розвитку та будівництва Івано-Франківської облдержадміністрації уклало угоду з ТОВ "УНР ПІБ" на реконструкцію павільйону з альтанкою на прибудинковій території гуцульського будинку резиденції "Синьогора" в с.Гута Івано-Франківської області.

Вартість угоди становила 23,99 млн гривень.

Роботи фінансують з держбюджету, а завершити повинні до кінця грудня.

Що саме збираються робити з альтанкою – невідомо, оскільки технічне завдання на сайті "ВДЗ" відсутнє.

Тендер провели за неконкурентною процедурою "закупівля в одного учасника", посилаючись на необхідність "уникнення негативних наслідків, пов'язаних із невиконанням доручень уряду та реалізації державних програм, передбачених для будівництва, реконструкції, проведення проектних і ремонтних робіт на пріоритетних об'єктах державного та регіонального значення".

Неможливість витрачати час на проведення відкритих торгів також пояснюють настанням холодів, які ускладнюють будівельні роботи.

Київська компанія "УНР ПІБ" Андрія Бондарця та Володимира Простітова була обрана генпідрядником розбудови "Синьогори" в серпні 2011 року.

З того часу фірма зі статутним капіталом 34 тис гривень отримала підряди на суму 157,13 млн гривень

Загалом за один рік в розбудову "Синьогори" вкладено вже 235,15 млн гривень.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_pokraschennya-altanki-dlya-yanukovicha-obijdetsya-byudzhetu-v-24-miljoni/467570">Gazeta.ua</a>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дорогу до мисливської резиденції Януковича витратили 122 млн грн

Служба автомобільних доріг у Київській області уклала договори на додаткові роботи по ремонту автодоріг до мисливської резиденції Віктора Яновича "Сухолуччя".

Загальна вартість робіт склала 5,54 мільйони гривень, повідомляється у "Віснику державних закупівель", який цитують "Наші гроші".

Усього мають відремонтувати 15,2 км дороги.

ПрАТ "Броварське шляхово-будівельне управління № 50" отримає 0,24 мільйони гривень за ремонт 5,2 км дороги О100803 Димер – Богдани.

Контрольним пакетом акцій цієї компанії володіє громадянин Росії, імені якого SMIDA не розкриває.

ПП "Автомагістраль" отримає 5,30 мільйонів за послуги з поточного середнього ремонту автомобільної дороги О100807 (Димер – Богдани) – Дніпровсько – Тетерівський заповідник на ділянці км 0+000 – км 10+000.

Усі роботи фінансують з державного бюджету, завершити повинні до кінця наступного року.

Як відомо, дорога Димер – Богдани веде до Дніпровсько-Тетерівського заповідника, де знаходиться мисливська резиденція Януковича, відома як "Сухолуччя".

Цього літа Київська облрада віддала 30 тисяч гектарів Дніпровсько-тетерівського заповідника в оренду на 49 років товариству мисливців і рибалок "Кедр".

З урахуванням цієї закупівлі на ремонт автошляхів від Києва до резиденції та доріг у самому лісгоспі вже витратили 122 мільйонів гривень.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_na-dorogu-do-mislivskoji-rezidenciji-yanukovicha-vitratili-122-mln-grn/468910">Gazeta.ua</a>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб процесі лікування геморою масажу не було скучно

Арбузов спустил почти миллион бюджетных гривень на «Бурду», «Крестьянку» и прочие журнальчики

В Нацбанке увидели необходимость выписать за бюджетные деньги две с половиной сотни периодических изданий.

ООО «Подписное агентство «Саммит», ООО «НПП «Идея», и ООО «Информатио» получили акцепты на поставку Национальному банку с января 2013 года по 31 марта 2014 года печатных и электронных периодических изданий.

Об этом сообщается в «Вестнике государственных закупок».

В частности, подписка на 151 периодическое издание из Украины будет стоить Нацбанку 312,097 тыс. грн., на 84 издания из России – 302,713 тыс. грн., на 11 иностранных англоязычных изданий – 90,007 тыс. грн., на 12 электронных периодических изданий – 259,98 тыс. грн.

Помимо политических и экономических изданий, в перечень периодики для НБУ попали такие издания, как Burda, Photographer (с DVD), «Вокруг света», «Дом, сад, огород – ПЛЮС», «Женский журнал Здоровье», «Зубное протезирование», «Идеальный дом», «Цветы Украины», «Мир семьи», «Мой прекрасный сад», «Мой уютный дом», «Рыболов - Украина», «Современная гастроэнтерология».

Из России, помимо прочего, будут выписываться «Крестьянка» (с приложением «Наша усадьба»), «Мир психологии», «Образование и саморазвитие», «Ресторатор», «Роман-газета».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...