Перейти до змісту

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..


Рекомендовані повідомлення

До речі, забув додати, що у цьому році планують вийти на випуск 52 машини після підняття неробочих. Ще є вірогідність закупки б/у тролейбусів із Києва, який зараз отримує новенькі Богдани.

А взагалі, найкраще, якби місто закупило новенькі Богдани. Якщо би разом з ними довести інтервали до прийнятних, то значно зріс би пасажиропотік та і прибутковість. Он "Кримтролейбус" після закупівлі Богданів вперше за останні 15 років став рентальним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумієте, воно здається що то фігня, що хто взагалі тими тролейбусами користується. А нещодавно комітет пропонував 4 грн за проїзд в маршрутках, діло навіть не в грошах, грощі це таке, сьогодні є, завтра немає. Діло в нас, в нашому майбутньому. Які би ті тролейбуси не були, сьогодні ми чекаєм по 30-40 хвилин, через 20 років будемо чекати 2 години, а з часом, внукі наші, можливо вже й ті тролейбуси не побачать. Маршрутки це круто, це швидко, але це душно, літом особливо, це транспортні пригоди, це бензин, який на сьогодні в нас коштує не дешево. Це не екологічно чистий транспорт. Це нам тут жити, і нам вирішувати жити в комфортному місті чи ні. Особисто я за комфорт, в Львів приїхав весною на вокзалі, трамвай за трамваєм з інтервалом 5 хвилин, чим наше місто гірше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, забув додати, що у цьому році планують вийти на випуск 52 машини після підняття неробочих. Ще є вірогідність закупки б/у тролейбусів із Києва, який зараз отримує новенькі Богдани.

А взагалі, найкраще, якби місто закупило новенькі Богдани. Якщо би разом з ними довести інтервали до прийнятних, то значно зріс би пасажиропотік та і прибутковість. Он "Кримтролейбус" після закупівлі Богданів вперше за останні 15 років став рентальним.

Щиро в це вірю, але.. самі знаєте, трішки в карман, трішки на те, трішки на те... а потім страйк від працівників, а потім а давай на наступний рік перенесемо. Прибутковість транспорту з такими маршрутами та кількістю пільговиків ніколи не зросте. Може зменшитись мінус, але плюсу так і не буде. Потрібно зробити так, щоб прийшов на зупинку ти бачив що проводка трясуться, і не чекав 20 хвилин, а максимум 10-15 читаючі оголошення.

Розумієте, нині маршрутки витісняють тролейбуси. Чекаючи тролейбус, може проїхати з 20 різних маршруток, три 16, дві 12-ки, дві 15-ки.. місто потрібно розчищати. Приведу приклад зі свого життя, стояв 5 хвилин чекав 1-ку, проїхала 1 15-ка, думаю ай почекаю можливо зараз буде.. проїхала ще одна, перейшов дорогу, (добратись потрібно було до проміня), сів у 15-ку, тролейбус побачів навпроти станції переливання крові. Хто буде стільки чекати? Потрібно зменишити протяжність та кількість маршрутів та змінити їх, перенести маршруткі на околиці, і тоді дійсно, з часом але плюс очевидно буде. Буде тому що не буде такої конкуренції, не потрібно буде стільки чекати, і пенсіонери по 100 раз їздити не будуть усвідомлюючи що кількість поїздок або обмежена або платна (50 копійок).

Це моя думка, я розумію що вона не дуже вірна, але.... 2/3 з 3.6 мільйонів що перевзли тролейбуси - пільговикі. Отямтесь. 2/3. Це 65 відсотків.. про який плюс можна говорити.. Усвідомлюю що з мого поста вийшла каша, але каша торкає всі теми по трішки.

===========================================

А! По темі! Відносно нових богданів. Ні. Це гівно недопрацьовані як автобуси так тролейбуси. Вони не є ідеальні, 20-30% їх продукції не прослужило навіть 2 роки.. Краще дійсно взяти б/у ЗіУ (тільки працюючі), та користуватись ними. Вони надійніші.

Змінено користувачем Panterka22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, забув додати, що у цьому році планують вийти на випуск 52 машини після підняття неробочих. Ще є вірогідність закупки б/у тролейбусів із Києва, який зараз отримує новенькі Богдани.

А взагалі, найкраще, якби місто закупило новенькі Богдани. Якщо би разом з ними довести інтервали до прийнятних, то значно зріс би пасажиропотік та і прибутковість. Он "Кримтролейбус" після закупівлі Богданів вперше за останні 15 років став рентальним.

===========================================

А! По темі! Відносно нових богданів. Ні. Це гівно недопрацьовані як автобуси так тролейбуси. Вони не є ідеальні, 20-30% їх продукції не прослужило навіть 2 роки.. Краще дійсно взяти б/у ЗіУ (тільки працюючі), та користуватись ними. Вони надійніші.

А ось тут Ви глибоко помиляєтесь. Нова лінійка тролейбусів від Богдан Моторс зарекомендувала себе дуже добре. Тому що їх розробляли львівські інженери, які свого часу працювали на ЛАЗі, а потім перейшли в Луцьк, коли там була криза. Вони врахували недоліки низькопідлогового ЛАЗа Е183 та створили нову лінійку, яка є значно якіснішою за ЛАЗ. Також Богдан не використовує китайських комплектуючих, а чеські, німецькі, наші та білоруські, (може ще щось пропустив). В Криму ними задоволені, Полтава наче теж, Київ явно задоволений в порівнянні з ЛАЗом.

А щодо б\у, то в Києві ЗіУ немає, а для нас там ЮМЗ Т2 можуть підійти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось тут Ви глибоко помиляєтесь. Нова лінійка тролейбусів від Богдан Моторс зарекомендувала себе дуже добре. Тому що їх розробляли львівські інженери, які свого часу працювали на ЛАЗі, а потім перейшли в Луцьк, коли там була криза. Вони врахували недоліки низькопідлогового ЛАЗа Е183 та створили нову лінійку, яка є значно якіснішою за ЛАЗ. Також Богдан не використовує китайських комплектуючих, а чеські, німецькі, наші та білоруські, (може ще щось пропустив). В Криму ними задоволені, Полтава наче теж, Київ явно задоволений в порівнянні з ЛАЗом.

А щодо б\у, то в Києві ЗіУ немає, а для нас там ЮМЗ Т2 можуть підійти.

732px-Trolleybus_Donezk.jpg

Чим погані?

Мені здається вони кращі за богдана. Розумієш, ці маленькі богдані 206/207, вони не є пагані. Але довгі з низькою платформою не дуже.. дороги в нас такі, не сприятливі скажімо. Тарохтять уже дуже.. В києв їх купили - опозирились, він там поїздив менше року здається і зламався. У нашого дах переламався, з тим ще щось.. вони мені подобаються тим, шо зручно для калясок, і місць багато. Але... але є багато недостатків, і ти це сам розумієш. Б/у з Чернівців мультик №199 і зараз працює, ті ж 200, 201

Ми відходим від теми..Які твої ідеї? Що пропонуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається вони кращі за богдана. Розумієш, ці маленькі богдані 206/207, вони не є пагані. Але довгі з низькою платформою не дуже..

В Луцьку всі тролейбуси від Богдана це експериментальні моделі, Е-231 якщо я не помиляюсь, взагалі було новизною для України, до цього, здається, ніхто ще не пробував робити на одній базі і низькопідлоговий автобус і тролейбус, тому і нічого дивуватись що не вийшло. Т501 це була теж експериментальна модель, на якій відпрацьовували ідеї для нової лінійки тролейбусів, хоча мій знайомий, який працює в депо, відзивався про нього досить позитивно, казав що хоч і складний в обслуговуванні зате досить надійний тролейбус. Із серійних Богданів на жаль в нас нічого нема, хоча і вони всі робляться на нашому заводі :(

п.с. плюс до всього ноі тролейбуси економічніші за старі, а це як не як економія :)

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшов якось минулого тижня вийшов з "Нової Лінії" захотілося екстриму, тому потопав до центру, прогуляюся, на Стир погляну.

Ну дотопавши, думаю раз вже в центрі, а до дому 2 зупинки то навіщо 2 грн платить, вперто вирішив: поїду тролейбусомю. Прочекавши близько 20хв захотів "по маленькому" і сів в маршрутку .

На рахунок графіка, то зранку по №1 хоч годинник звіряй, а №2 (на17.20 )від ЛПЗ раз через раз. Колись чекала його ще якась купка народу, а зараз "погубив" той №2 усіх пасажирів і я в тому числі. Іздив тролейбусами з принципу: з "домашнього порогу" до "дверей роботи", так зараз продовж останього року вивчив графік маршрутки, плачу +1 грн і ніколи не "мерзну" на зупинці їдучи на роботу/з роботи.

А гроші на нові тролейбуси де ж будуть, коли ними їздять пенсіонери, яким пофігу до умов і розкладу.

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось тут Ви глибоко помиляєтесь. Нова лінійка тролейбусів від Богдан Моторс зарекомендувала себе дуже добре. Тому що їх розробляли львівські інженери, які свого часу працювали на ЛАЗі, а потім перейшли в Луцьк, коли там була криза. Вони врахували недоліки низькопідлогового ЛАЗа Е183 та створили нову лінійку, яка є значно якіснішою за ЛАЗ. Також Богдан не використовує китайських комплектуючих, а чеські, німецькі, наші та білоруські, (може ще щось пропустив). В Криму ними задоволені, Полтава наче теж, Київ явно задоволений в порівнянні з ЛАЗом.

А щодо б\у, то в Києві ЗіУ немає, а для нас там ЮМЗ Т2 можуть підійти.

732px-Trolleybus_Donezk.jpg

Чим погані?

1) Високопідлогові. Я, звісно, не пенсіонер, але зараз сучасні тролейбуси мають бути низькопідлоговими.

2) Реостатно-контакторна система управління двигуном. Це вчорашній день, електроенергії споживається значно більше, ніж в сучасних машинах, де транзисторна система керування двигуном.

3) Конкретно по ЮМЗ - відсутність накопичувальної площадки.

4) Не дуже хотілося би брати київське, враховуючи їхні умови експлуатації на убой. Нових машин вже не роблять.

Мені здається вони кращі за богдана. Розумієш, ці маленькі богдані 206/207, вони не є пагані. Але довгі з низькою платформою не дуже.. дороги в нас такі, не сприятливі скажімо. Тарохтять уже дуже.. В києв їх купили - опозирились, він там поїздив менше року здається і зламався. У нашого дах переламався, з тим ще щось.. вони мені подобаються тим, шо зручно для калясок, і місць багато. Але... але є багато недостатків, і ти це сам розумієш.

Так я і не кажу брати ті довгі. Їх вже не випускають і вони не мають жодного відношення до нової лінійки тролейбусів Богдан. Я говорю про ось ці:

http://transphoto.ru/photo/469748/

http://transphoto.ru/photo/354644/

Салон: http://transphoto.ru/photo/342416/

http://transphoto.ru/photo/342417/

Тихі, надійні, сучасні, вони привернуть пасажирів, досвід Криму показав.

Є ще такі:

http://transphoto.ru/photo/431314/

http://transphoto.ru/photo/482389/

Але вважаю, що для Луцька найоптимальніший варіант - це стандартні 12-метрові машини.

Б/у з Чернівців мультик №199 і зараз працює, ті ж 200, 201

№199 не б/у і не мультик. Ми купляли його новим в 1997 р. Так це хороша машина свого часу, але зараз він частенько ламається, із запчастинами проблема, бо їх вже не роблять. А взагалі перевага ЮМЗів над ЗіУ - у міцності кузова. Але ЗіУ мені більше подобаються, хоча би плануванням салону.

Ми відходим від теми..Які твої ідеї? Що пропонуєш?

Запропонувати можна що хоч, але враховуючи нинішню ситуацію, навряд чи хтось буде до нас прислуховуватися...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти запропонуй :0153:.

Змінено користувачем Panterka22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про цей:

116389.jpg

В народі він мультик, у вас - ластівка. Він новий? хм.. я десь читав що б/у з Чернівців. Прошу вибачення якщо помилився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшов якось минулого тижня вийшов з "Нової Лінії" захотілося екстриму, тому потопав до центру, прогуляюся, на Стир погляну.

Ну дотопавши, думаю раз вже в центрі, а до дому 2 зупинки то навіщо 2 грн платить, вперто вирішив: поїду тролейбусомю. Прочекавши близько 20хв захотів "по маленькому" і сів в маршрутку .

На рахунок графіка, то зранку по №1 хоч годинник звіряй, а №2 (на17.20 )від ЛПЗ раз через раз. Колись чекала його ще якась купка народу, а зараз "погубив" той №2 усіх пасажирів і я в тому числі. Іздив тролейбусами з принципу: з "домашнього порогу" до "дверей роботи", так зараз продовж останього року вивчив графік маршрутки, плачу +1 грн і ніколи не "мерзну" на зупинці їдучи на роботу/з роботи.

А гроші на нові тролейбуси де ж будуть, коли ними їздять пенсіонери, яким пофігу до умов і розкладу.

Цілком згідний. Якщо мороз то чекати звісно ні-ні.

А що би ти змінив? Які твої пропозиції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, про прямі руки.. ось наприклад в Одесі ремонтують та експериментують

351352.jpg

вони з'єднані

351353.jpg

Рокі 2 назад точно їздили. Зараз незнаю.

Або ж:

474375.jpg

Експериментують люди, не бояться.

Це для тих хто писав що з тієї купки сміття нічого не можна зробити.. все можна, головне бажання і трішки грошей.

У мене така пропозиція, якщо 7 квітня 40 років електротранспорту, чому би не запрости Романюка, на розмову? гы

Змінено користувачем Panterka22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про цей:

116389.jpg

В народі він мультик, у вас - ластівка. Він новий? хм.. я десь читав що б/у з Чернівців. Прошу вибачення якщо помилився.

Мультик - це ЮМЗ Т2. При тому, що це тільки наші так називаюсь, бо в інших містах такої назви не зустрічав.

Про одеський поїзд: ця технологія вже не є доцільною, пасажиропотоки не такі, як в 1990-ті. Та і незручно такою махіною управляти.

А щодо зада ЮМЗа, то скоро подібне у нас має бути (укорочення 189 і 193).

Щодо пропозицій: впроваджувати щось радикально зараз не варто, бо знайдуться незадоволені сторони. Для початку треба підняти кількість ходового рухомого складу, направляючи їх на найбільш популярні маршрути (Тр1, Тр2, Тр5, Тр8, Тр9). Тоді поступово деякі маршрутки забирати, чи змінювати їх рух, щоб не було дубляжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир Гройсман вибачився перед вінничанами за тимчасові незручності у зв’язку із запровадженням нової схеми руху транспорту. Але пізніше додав – за три місяці існуюча система навряд чи зазнає кардинальних змін

А караван іде... Як би перевізники не протестували, влада відступати від реформи руху пасажирського транспорту не збирається. За словами міського голови Вінниці Володимира Гройсмана, нова схема руху показала свою життєздатність. Тож за три місяці, коли вона тестуватиметься, кардинальних змін навряд чи зазнає.

Потрібно якраз і робити кардинальні зміни в транспортній системі міста. Якщо ми в майбутньому бажаємо бачити тролейбуси на вулицях нашого міста. Нічого не роблячи гроші на відновлення тролейбусів не посиплються, комфортніше в місті не стане, інтервал руху не покращиться.

Такий у нас менталітет, поки нам не зроблять ми нічого не доб'ємося. .. все ясно :0157:

Змінено користувачем Panterka22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надіслав в Аверс, дуже гарно все розписав і ссилочку на відео дав. Не факт що це щось дасть, але хоч щось.

Можливо у вас є ще якісь пропозиції, пишіть, не соромтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж там того Луцька?! Якихось 41.6 км² ;)

Чисто для контрасту:

6. Самый густонаселенный город

Не любите густонаселенные города? Тогда не советуем вам отправляться в Манилу. Этот город — столица Филиппин — является самым густонаселенным городом планеты, где на сравнительно малом клочке земли вынуждена ютиться большая часть населения страны. Согласно переписи населения в 2007 году на 38,55 квадратных километра помещалось 1 660 714 людей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, забув додати, що у цьому році планують вийти на випуск 52 машини після підняття неробочих. Ще є вірогідність закупки б/у тролейбусів із Києва, який зараз отримує новенькі Богдани.

А взагалі, найкраще, якби місто закупило новенькі Богдани. Якщо би разом з ними довести інтервали до прийнятних, то значно зріс би пасажиропотік та і прибутковість. Он "Кримтролейбус" після закупівлі Богданів вперше за останні 15 років став рентальним.

===========================================

А! По темі! Відносно нових богданів. Ні. Це гівно недопрацьовані як автобуси так тролейбуси. Вони не є ідеальні, 20-30% їх продукції не прослужило навіть 2 роки.. Краще дійсно взяти б/у ЗіУ (тільки працюючі), та користуватись ними. Вони надійніші.

А ось тут Ви глибоко помиляєтесь. Нова лінійка тролейбусів від Богдан Моторс зарекомендувала себе дуже добре. Тому що їх розробляли львівські інженери, які свого часу працювали на ЛАЗі, а потім перейшли в Луцьк, коли там була криза. Вони врахували недоліки низькопідлогового ЛАЗа Е183 та створили нову лінійку, яка є значно якіснішою за ЛАЗ. Також Богдан не використовує китайських комплектуючих, а чеські, німецькі, наші та білоруські, (може ще щось пропустив). В Криму ними задоволені, Полтава наче теж, Київ явно задоволений в порівнянні з ЛАЗом.

А щодо б\у, то в Києві ЗіУ немає, а для нас там ЮМЗ Т2 можуть підійти.

Львівські інженери все-таки недопрацювали. Влітку, коли температура піднімається вище +20 С, салон цих тролейбусів перетворюється на сауну. Особисто мені це 2 в 1 не до вподоби. А що вже говорити про пенсіонерів з букетом хвороб?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, згідний з вами. Але у Львові якось з електротранспортом краще, не потрібно стільки чекати.

З такими інтервалами руху, як у нашому місті, просто знущаються над людьми.

І діло не в площі міста, як вище писалось. Діло в протяжності маршрутів/на кількість тролейбусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо Львова...Не може не радувати той факт, що тролейбуси почали курсувати у такий густозаселений район як Сихів, але і у цьому місті є проблеми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львівські інженери все-таки недопрацювали. Влітку, коли температура піднімається вище +20 С, салон цих тролейбусів перетворюється на сауну. Особисто мені це 2 в 1 не до вподоби. А що вже говорити про пенсіонерів з букетом хвороб?!

Це тільки на наших "карапузах" вузькі кватирки. На інших Богданах вже давно ставлять широкі.

У Львові з трамваями ще більш-менш нормально, з тролейбусами - катастрофа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

TFA бачу тут розрулює ситуацію. :)

Те, що тут згадано про марки тролейбусів, маршрути, стан - то все добре.

Є ще один факт, що впливає на все вище зазначене : це заробітня плата робітника.

Затримують по 5 місяців - хтось зможе так прожити? Не думаю. Хоча деякі "виживають".

Самі прикиньте, людина яка отримує дулю, буде гнути спину щоб привести в порядок салон і т.д.? - а адміністрація дивується - WTF, чо люди не роблять.

В депо ще й звєрску охорону поставили - та там і красти вже нІчого. ;)

Ітого :

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..

Звісно це є недобре. Просто цікаво - підприємство збиткове, і "вмирає" вже ен-років. Нові власники - нічим не можуть зарадити. Яке ж тоді майбутнє щодо тролейбусів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://fotobus.msk.ru/photo/180936/

Но це вже позор за пару років так вгробити автобус і розбирають його ,просто нема слів !

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наболіло.. про тролейбуси які покидають місто..

Звісно це є недобре. Просто цікаво - підприємство збиткове, і "вмирає" вже ен-років. Нові власники - нічим не можуть зарадити. Яке ж тоді майбутнє щодо тролейбусів?

Мусить бути зацікавленість зі сторони влади. Центральна влада в першу чергу повинна розібратися з пільговиками: або монетизація пільг, або своєчасна і повна оплата відшкодування за пільговиків. Ну і місцева звісно повинна віддавати пріорітет тролейбусу. Має також бути програма розвитку електротранспорту, яка не просто написана на папері, але і фінансується. Тоді і тролейбус стане основним видом транспорту.

http://fotobus.msk.ru/photo/180936/

Но це вже позор за пару років так вгробити автобус і розбирають його ,просто нема слів !

Насправді не пройшло і півроку, як він почав їздити :) Там згорів двигун, мали зробити по гарантії, але щось там не склалось...

Змінено користувачем TFA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Незабаром Луцьком курсуватимуть тролейбуси з Любліна?

Сьогодні о 10:29:00

Сьогодні директор Луцького підприємства електротранспорту Іван Грицанчук веде переговори з митниками про погодження суми платежів за 10 тролейбусів, які місту готові передати партнери з польського міста Люблін. Про це повідомив заступник луцького міського голови Василь Байцим, інформує «Під прицілом».

Крім того Василь Байцим додав: «Нам їх передають за досить вигідною ціною, практично це ціна брухту, але ці тролейбуси буквально недавно ще курсували вулицями Любліна. Якщо все пройде добре, то зовсім скоро вдасться вирішити екологічну проблему, пов’язану з великим забрудненням центру міста Луцька. І замість маршруток, які не відповідають європейським екологічним стандартам, містом курсуватимуть екологічно чисті тролейбуси. За моїми підрахунками і за даними Бориса Сороки (ред. начальник відділу екології Луцької міської ради) на одного жителя Луцька припадає в середньому 60-90 кг шкідливих викидів. Тому цю проблему треба вирішувати. Тому, я вважаю, ми не даремно вели ці переговори з Любліном і для Луцька ці тролейбуси дійсно потрібні».

http://p-p.com.ua/articles/26051/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуємо металобрухт, практично по ціні металобрухту. Хто кого намахав?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...