Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

1.Заходил на днях в одно отделение,людей не было.Как раз через окно закидывали посылки.Всё билось и ломалось.....Когда увидели меня-начали всё осторожно складывать.Но свою бутылку Рома успел словить в полёте целую!)))

2.Цены стали космос если отправлять нал.платежом...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також доводилося бачити як "обережно" складають посилки в авто. Сильно здибувався, що вони цілими приїзджають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені приїхала дитяча парта , була лопнута плита по полам але купи трималась за рахунок наклеєної плівки,(деталь відносилась до ніжки) прикрість, ціна парти 800 грн,

Звернувся до постачальника у відповідь почув ЩО Я ВЖЕ НЕ ПЕРШИЙ з такою проблелмою.

Фірма виявилась серйозною , я вислав їм фото , а вони прислали нову детал.

Я знову потратився на пересилку.

Можна казати чого не подивився на місті ід і тп ____чесно я не думав що можливо угробити парту яка виготовлена не в Китаї а в Україі на спільно німецькому підприемстві з добротний матеріалів.

Висновок один Шановні краще застрахуйте посилку на повну катушку, і довіряй еле перевіряй.

А так до самої роботи пошти питань нема, але ціни не радують по наложному платежу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е, повезло вам що не доводиться користуватись послугами укрпошти, там ще й рекомендовані бандеролі пропадають :(

У меня из восьмидесяти с лишним отправлений из разных концов мира, за восемь примерно месяцев, ничего не пропало. А вот в НП был инцидент, отказались выдать посылку по номерному документу, по которому ЕМС выдало посылку стоимостью в 360 долларов. У них там видите-ли амэрыка, даже военный билет для них не документ, а права - без проблем :_09: Змінено користувачем Alexasha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я теж хочу свій мінус внести. Раніше було нова пошта - це бест. А зараз відравлена віднесена в четвер на відділення в Одесі посилка з відправкою в Луцьк у суботу ще не виїхала ( хоча при відслідковувані було що в суботу вже має бути тут) А зараз ось:

Маршрут груза: Одеса - Луцьк.

Статус доставки: груз направляется в город получателя.

Ориентировочная дата прибытия: 12.05.2012. :0165:

Плательщик - получатель, наличный расчет.

А з Броварів віднесена в суботу сьогодні (понеділок) ще не виїхала :0156:

Так що нагліють, не відчувають конкуренціїї

Змінено користувачем vasyapypkin
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірю ) Хто тобі сказав шо вона не виїхала? Сайт? У мене паро посилок по сайту теж казало шо не виїхала, а я йшов і спокійно собі забирав. Диспетчеру зателефонуй і уточни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дитсадок, дрібна нестиковка - зразу аяаяй пагана пошта.

Юзайте Автолюкс, Гюнсел, Інтайм - альтернатив море

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірю ) Хто тобі сказав шо вона не виїхала? Сайт? У мене паро посилок по сайту теж казало шо не виїхала, а я йшов і спокійно собі забирав. Диспетчеру зателефонуй і уточни.

Сказав не сайт, а диспечер. Вони чомусь телефонували мені ( дречі вже 2 рази) про попередню посилку і тоді ж перепитали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що нагліють, не відчувають конкуренціїї

а где конкуренция? 90% лотов на aukro, например - "доставка Новой Поштой, оплата на карту Приватбанка или 'наложенный платеж' той же Новой Пошты". подавляющее большинство товара, который продается на велофорумах - аналогично, "НП + (опционально) ПБ". последние десятка два товаров, которые я заказывал в различных онлайновых магазинах, были доставлены все той же Новой Поштой, причем про альтернативные варианты никто и не спрашивал. да и правильно - САТ, Интайм, Гюнсел, Ночной Экспресс находятся в ебенях и 1-2 отделения на город, а тарифы тоже же Автолюкса мало отличаются от Новой Пошты.

в принципе, я готов платить за сервис и удобное расположение отделений, быструю доставку. когда параллельно с увеличением тарифов будет повышаться и качество сервиса.

например, исчезнет извечная "проблема с базой", когда бланки заполняются от руки или оператор не может найти бланк, по сути отказывая в сервисе; в отделениях кроме мотка дешевого скотча появятся аксессуары для упаковки, хотя бы целлофан или бесплатные коробки; деньги перестанут возить в конвертах и организуют нормальное кассовое обслуживание, которое позволит получить деньги за товар в тот же день (и час), а не через 2-3 суток.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кста. Насчет денег в конвертах, спрашивал не так давно у манагера в своем отделении. Так они сказали, что они транспортная компания и просто перевозят то, что им дают. Тобишь, если вместо денег тебе всунут "куклу", то и получишь ты "куклу" и никто не будет специально заморачиваться на установку счетчиков банкнот и ультрафиолетовых тестеров. Это все доп. расходы, аналогично как и кассовые боксы, которые придется установить в случае постоянного приема-выдачи больших сумм населению. Не рентабельно это им и все тут. Веть гораздо проще упаковать денежку в конверт и отправить как обычную перевозку.

Не скажу, что согласен с такой их позицией, но и достойной альтернативы пока тоже не вижу... Разве что Вебмани, но это ж еще надо заставить клиента заморочиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їм нема сенсу кеш ганяти по рахунках.

НП - це ж франшиза, а практично кожному ПП - буде лишній гемор на операції з налом\безналом +ліцензія на такий вид діяльності, податок ітд не кажучи про додаткове обладнання ітд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

никто не будет специально заморачиваться на установку счетчиков банкнот и ультрафиолетовых тестеров. Это все доп. расходы, аналогично как и кассовые боксы, которые придется установить в случае постоянного приема-выдачи больших сумм населению.

А ще сейфи/інкасація...

Цікаво, чому досі ніхто не додумався грабувати машини НП десь в полі - там же полюбе пару тисяч кеша везеться, безпрограшний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эээ... стоп... мой пост не руководство к действию ) я еще со своим г**ом не разгребся, ненужно чтоб опять красные таскали. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може замість того, щоб тут обговорювати яка херова нова пошта (я сам останнім часом мав з ними кілька дрібних неприємностей), писати їм сюди http://novaposhta.ua...tactus?lang=ukr всю правду про них, конкретно, по факту. В них же є керівництво, яке зацікавлене в хорошій репутації фірми, і воно може по номеру декларації відслідкувати кожну посилку, і знайти та повпливати на кожного працівника, який щось зробив неправильно, неякісно чи невчасно. Імхо, толку буде більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь послугам НП доволі часто (за останній тиждень 3 посилки). Загалом сервісом задоволений. Незважаючи на мілкі негаразди описані вище (в мене ж їх не було) альтернатив не бачу.

Претензії щодо не отримання СМС можна і оператору пред'явити, а от щодо знятих коштів за дзвінок на 0800 з мобільного, то навіть коментувати не буду.

З.І. Я завжди уточняю дату (хоча б прогнозовану) відправки замовлення, номер декларації (аби бачити чи дійсно відправили) та орієнтовну дату приїзду (аби спланувати коли можна забрати замовлення). Збоїв що поки не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критикують НП (і я її захищати не буду), але у порівнянні з такою "канторою" як "Ваш час" НП - ідеально працюючий механізм.

Усіх застерігаю від "Вашого часу". Всі працівники "під мухою" (50% - професійно), документація ведеться паперово, хамство, здирництво. Товар у дорозі частково пошкоджений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене не влаштовує влада в країні нашій!

Імхо: шо за дурні теми пішли?

Для цієї скарги, потрібно створити нову тему.

І думаю, все змінится на краще :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дві неділі назад від НП прийшло смс-повідомлення про відкриття нового відділу на вул. Грушевського. Приємно, що не забувають своїх клієнтів )

Змінено користувачем Психолог
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю, блін! Прийшло смс-повідомлення! ))) Я вже разів 5 був на тому відділенні. Склад № 7, Грушевського 14. Добре, що відкриваються нові відділення в різних кінцях міста. Головне, щоб від того якість не погіршувалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приємно, але НП у Луцьку розростається. виникло 10 відділення на пр. Волі )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а от я незадоволений їхніми послугами. вибачте мене посилочка з рівного до луцька буде іти 6 днів. пішком за такий час можна забрати.

+ зажерлася вона є набагато дешевші компанії.

скористався 1 раз їхніми послугами і більше не буду. безвідповідальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от я незадоволений їхніми послугами. вибачте мене посилочка з рівного до луцька буде іти 6 днів. пішком за такий час можна забрати.

+ зажерлася вона є набагато дешевші компанії.

скористався 1 раз їхніми послугами і більше не буду. безвідповідальність.

Всяке буває, от я відправляв посилку на Севастополь - через день і вона вже там, так же і мені гроші поверталися .....

Ще не пригадую скільки їхніми послугами користуюсь (а користувався досить часто) щоб посилка ішла більше 3х днів, в основному 1 - 2 дні.

Які саме ви маєте на увазі дешевші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звісно, якщо ви відправили посилочку сьогодні, а попереду купа вихідних, то скільки днів вона має йти? :) Чи вам відпочити хочеться, а всі інші працювати мають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звісно, якщо ви відправили посилочку сьогодні, а попереду купа вихідних, то скільки днів вона має йти? :) Чи вам відпочити хочеться, а всі інші працювати мають?

посилочку принесли на наву почту у рінвому ще у понеділок, оформили її тільки вчора увечері, приїде вона аж у суботу. після такого згодьтесь пропадає велике бажання користуватись їхніми послугами, коли маленька коробочка їде з рівного у луцьк 5-6 днів.

Які саме ви маєте на увазі дешевші?

наприклад "Курьєр " на рівенській 44. рахували вантах у новій почті 2700 у курьєра 1900.. різниця трошки є. дай працюють стабільніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно!

Відправили з Кременчука у вівторок! а прийти має тільки в суботу!!!! Робочий процес стоїть із-за цієї посилки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...