Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

Вже бачу як "пацанчікі в спартівках" з сачками будуть ловити дронів, щоб зміняти на алкоголь/папіроси/клей.

Інтерстеллар по-українськи :D. За ті надцять років, коли з'явиться "Нова Пошта Prime Air" спартівки не вийдуть з моди, правда ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відправляв на днях на 7 відділенні рулончик діаметром сантиметрів 7 і висотою 155 см. Оформили відправку і тут мене питають хто буде оплачувати пакування. Запитую: яке пакування - в тубус кажуть. На моє зауваження нехай їде як є пропонують запакувати хоча б в картон. Після цього моя слабка психіка цього не витримала і я забрав передачу і відправив на іншому відділенні. Питання до знавців: це справді було потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, alex_moroz сказано:

... Питання до знавців: це справді було потрібно?

 

Сам як думаєш? Якщо хотів зберегти цілим і не пом'ятим, тоді пакуй, якщо це не важливо, то ні. Коли я роблю відправлення, шукаю вдома стару коробку, якщо завелика зрізаю частину і скотчем перемотую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bormotuha сказано:

Якщо хотів зберегти цілим і не пом'ятим, тоді пакуй, якщо це не важливо, то ні

Такі речі відправляю не перший раз, це було не важливо і я це усвідомлював і наголошував працівнику, але альтернативи такої не було - тільки пакування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відділення N8. Забираю посилку. Озвучили суму отримування - 440грн. Плачу 450. 10грн дають здачі. Прошу чек (потрібно провести для звітності), забираю, і вже на виході помічаю певну невідповідність..

Повертаюся, звертаюся до Артема (той, хто відпускав та розраховував): "сума не збігається". 40коп швидко знаходяться.

Гарна математика виходить. Не попросив би чек - ніхто й не знав би нічого. Зате дехто має гарні гроші, причому задарма. Порахуєм?)) Скільки там людей проходить через відділення за день?)) А за місяць?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

А які альтернативи НП можуть бути?  а то в них ціни космічні на великі вантажі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Liok сказал:

А які альтернативи НП можуть бути?  а то в них ціни космічні на великі вантажі. 

Мені  https://transportika.net/shipping/intercity/  сподобались, по ціні нормально, схема роботи трішки інша. Але тільки між містами. Якщо відправляти піддон НП то там ціна огого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Liok сказано:

А які альтернативи НП можуть бути?  а то в них ціни космічні на великі вантажі. 

Деливери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Сьогодні, прийшла вскрита посилка. Правда, все на місці. Мотивація таких дій мені незрозуміла...

IMG_20161123_134614940.jpg

IMG_20161123_134548913.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені тоже вскрита пришла. все на місці. но якшо митниця то хоча б помітку зробили шо був митний контроль, як інші поштові служби. а то якось по рагульськи. та то фігня. тиждень тому мені прийшла лєва посилка на моє імя. повністю історію не опишу бо з мобільно довго набирати. но в ході розмов з представниками нп згодом виснилось що це в них не вперше і зараз постійна справа. історія вирішилась позитивно. но неприємний осад є. кароч нова пошта інтернешинал ще поки нуби і виконують роботу гавняно. будем надіятись вони наберуться досвіду і далі таких безглуздих неприємностей не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

«Перезагрузка Nova Poshta Shopping — это результат продуктивного диалога с клиентами. Мы услышали их отзывы, учли полученные предложения и готовы отблагодарить за эту обратную связь качественным сервисом. Приглашаем клиентов убедиться в том, что с Nova Poshta Shopping 2.0 действительно легко покупать и получать товар из интернет-магазинов США и Европы», — прокомментировал директор по развитию «Нова пошта» Максим Рабинович.

 

обіцяють шо буде всьо ніштяк :)

більше - тут



 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там гамазіни сша і європи. а ми берем кітайське барахло на алі і ебеї.

Доречі мені з однієї курєрської служби казали, що з китаю різнородні митники практично не розпаковують посилки. а от з європи практично перевіряють все. мав кілька неприємних інцидентів. скажем так дехто аж перестарався так виконував свої митні обовязки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пофіг звідки - усе із ззакордону везе NP International, все проходить митницю, шмон - вибірковий

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нова пошта international - як просрати авторитет зароблений роками за півроку! =)

короче вихід поки бачу я такий. при заказі товару старатись вибирати доставку не SFexpress, і писати продавцю щоб відправлям чим небудь іншим. так як а)товари часто не доходять. б) нова пошта, краде, пройобує, і перепутує посилки.

якщо так буде далі, то і продавці самі побачать що з СФекспрес буде купа спорів відкрито.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.11.2016 at 14:24, Deemon сказал:

пофіг звідки - усе із ззакордону везе NP International, все проходить митницю, шмон - вибірковий

Смешной ты.

НП перехватывает только SF-Express, с которым договор есть о доставке.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття на антікорі більше попахує заказухою, мож мені пощастило, але 3 посилки через сф експрес прийшли за 14-16 днів і по жодному треку з них не писало, що товар отримано після митниці, а писало передано нова пошта міжнародна, правда 2 пакунки пробились по базі нп міжнародна, а один не бився, але коли доїхала - на ВАЙБЕР прийшло повідомлення, а не смс(
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і є. або придумана стаття або автор перегинає палку і додумав собі сам. працівники нп.інт. не в праві просто так забирати посилки з митниці. да і ніяк не може вийти так що на митниці кінцевий одержувач безпосередньо може отримати свою посилку. я вже не кажу шо митниця якраз не сама по собі, а новопоштівська має бути.

Бо є міжпоштові договори, митна зона і тп. це ж не колхоз і прохідний двір. і ніколи в мене не трекалось шо після приходу в Україну, що посилка отримана. як писалось вище. завжди пише шось тіпа прибуло в країну отримувача, передано поштовій службі для вручення, чи місцевій транспортній компанії.

Сф експрес до мене вже давно не доходить. проьягом цього року з січня по кінець літа не отримав три посилки, які вже були в києві. може і нова пошта сперла. хз. благо вдалось вламати китайців на рефунд. дарма тільки потрачено купу часу.

І останнє. зі всіх пошт, зі всіх митниць. нормальна була тільки одна державна. заповнили бланки по накладній з китая, порахували процент по курсу нацбанка. прийшов на укрпошту, заплатив мзду і все. ніяких питань.

Всі інші приватні поштові митниці сучари кончені. то вони англійської незнають, переклади їм інвойс, то розпакують і даже не скажуть шо то мит.контроль а не дядя вася вскрив, то передадуть лічну інфу дуже поганим дядькам. було всяке. нема порядку в державі блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть вихід з такої ситуації:

Був замовлений товар на Алі . НП взялась його доставляти мені. Незважаючи що Міжнародні відправлення НП зобовьязується доставляти за адресою вказаною на посилці , цього не зробила ак доставила собі у відділення про що мене проінформували СМС повідомленням , в цей час я був у відрядженні за кордоном. Прибувши в Україну я звернився у відділення шоб отримати своє міжнародне відправлення , а безкоштовно його мені відмовились видавати натомісць зажадали оплату за зберігання , на мої зауваження що за вашими правилами ви повинні були доставити за адресою що вказана на посилці ніяк не реагували. Давай 125грн. тоді видамо! Написав претензію поки що глухо. Дзвонив на СП там хто як , хто каже що це помилка НП з вами звяжеться менеджер, хто каже що Китай вони адресату не доставляють додому а тільки у відділення (зазвичай найдальше) хто каже платіть пеню і забирийте потім виставляйте претензії! Одним словом ЖАХ!

Якщо хтось був в такій ситуації як я то підскажіть вихід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо безтрекова, то простіше не забирати взагалі відправлення, а  відкривати спор на алі, з коментом не отримано.

Якщо трекова, відкривати всеодно спор, з коментом, що компанія відправник вимагає додаткову отлату за отримання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трекова посилка, Спор відкрив , вказав що требують додаткову оплату , не знаю як китайці на це відреагують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки днів у відрядженні були? в укрпошти є теж якась кільк. днів безплатного зберігання. наче 24. далі або платити або відправка назад в китай. тут вже я вам не скажу. такшо в певному розумінні новапошта права.

Наступне. трекова, тобто рекомендована посилка вручається тільки за пред'явлення отримувачем, документа що посвідчує особу. ні ваша мама брат сетра кіт собака не мають права отримати. не меліть дурниць. укр пошта теж не доставляє рекомендовані додому! всі забирають з відділень. те ж саме і прості. дуже рідко їх приносять. в основному всі забирають особисто.

Стосовно вибору відділень то так, у них є проблеми.

Але відділень нової пошти більше ніж укрпошт. і працюють вони довше на годину в будні і на півдня в суботу. 

Давайте бути обєктивними і чесними до себе, а не обсирати без розбору.

Вибачаюсь за простиню з помилками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 часов назад, laser сказал:

Скільки днів у відрядженні були? в укрпошти є теж якась кільк. днів безплатного зберігання. наче 24. далі або платити або відправка назад в китай. тут вже я вам не скажу. такшо в певному розумінні новапошта права.

Може, усе-таки зачекаєм, доки людина сама розповість, скільки там було днів?

 

Крім того, це й коту зрозуміло, що:

6 часов назад, laser сказал:

трекова, тобто рекомендована посилка вручається тільки за пред'явлення отримувачем, документа що посвідчує особу. ні ваша мама брат сетра кіт собака не мають права отримати.

Може, поясниш, яким чином НП взнала, що людина була у відрядженні, і вирішила не виконувати свої прямі обов"язки, а просто надіслала смс?

 

6 часов назад, laser сказал:

не меліть дурниць.

Спершу почуй відповідь на власне запитання, а потім вірно роби висновки.

 

6 часов назад, laser сказал:

 Давайте бути обєктивними і чесними до себе, а не обсирати без розбору.

А мені здавалось до сьогодні, це й так зрозуміло. Якщо не помиляюсь, людина не обсирає, а запитує поради, не так?

Цитата:

10 часов назад, вав сказал:

Якщо хтось був в такій ситуації як я то підскажіть вихід.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Може, усе-таки зачекаєм, доки людина сама розповість, скільки там було днів?

питання не до тебе а до ВАВ. твій коментар тут на "чекання" не впливає

Цитувати

Може, поясниш, яким чином НП взнала, що людина була у відрядженні, і вирішила не виконувати свої прямі обов"язки, а просто надіслала смс?

яка фіг різниця новій пошті де людина? в дома чи не вдома. вона (пошта) получила посилку, привезла на відділенні і відправила СМС. ВСЕ!

Цитувати

Спершу почуй відповідь на власне запитання, а потім вірно роби висновки.

на яке питання? що ти тут хочеш доказати?

Цитувати

А мені здавалось до сьогодні, це й так зрозуміло. Якщо не помиляюсь, людина не обсирає, а запитує поради, не так?

так, да не так.

якшо ВАВ написав претензійний пост (можеш той пост перечитати, незабудь вдіти окуляри) то тут однозначно є якась негативна оцінка дій компанії. я дав коментак його оцінці.

 + ВАВ пораду запитав, на неї вже відповідь дали. причому досить адекватну. по цьому пододу додати мені немає що.

надіюсь зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...