Перейти до змісту

Скарга на Нову пошту


Рекомендовані повідомлення

28 минуты назад, Miro сказал:

Спів/падіння..?

 

Не думаю ))) Це скоріше в приколи нашого міста )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас взагалі весела історія. Чоловік відправляв через НП дві запчастинки розміром з автомагнітолу, все гарно спакував, навіть пінопластом обклеїв, заніс на НП і попросив, щоб поклали в коробочку. Пообіцяли, що все буде гаразд. Коли клієнтові прийшла посилка, він подзвонив із запитанням:"То був такий жарт?". А вся справа в тому що коробку взяли такого розміру що ого-го, ще й туди цілу урну дрібленого пінопласту накидали. Ось фото запчастин в коробці вже без пінопласту

9d97ef19c904.jpg

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.02.2016 at 21:35, timomaas сказал:

так чого тут плакати? є гаряча лінія,є відповідальні. нема лише скарги

там тайні покупці постійно ходять, принайні так раніше було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 час назад, milana сказал:

А в нас взагалі весела історія. Чоловік відправляв через НП дві запчастинки розміром з автомагнітолу, все гарно спакував, навіть пінопластом обклеїв, заніс на НП і попросив, щоб поклали в коробочку. Пообіцяли, що все буде гаразд. Коли клієнтові прийшла посилка, він подзвонив із запитанням:"То був такий жарт?". А вся справа в тому що коробку взяли такого розміру що ого-го, ще й туди цілу урну дрібленого пінопласту накидали. Ось фото запчастин в коробці вже без пінопласту

9d97ef19c904.jpg

 

 

 

 

БУЛА ПОДІБНА ІСТОРІЯ і в мене !!!  тільки ще упакували літрову пластикову(!) банку моторного масла в повітряно-бульбашкова пакувальну плівку + пінопласт+ величезна коробка!!! Відправнику також обіцяли гарно запакувати! Ось так треба заробляти гроші!! .... на повітрі!!! ОБНАГЛІВШИЙ ПЕРЕВІЗНИК!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.02.2016 at 23:55, nickel сказано:

Ми напевно на різні пошти ходимо. Ну не бувало ні разу, щоб я простояв хоч пів години в черзі на відправку. Є два віконця: заплатити за квартиру і т.д. і відправити посилку. На відправці черг ніколи немає, виключення день виплати пенсій, тоді обидві черги довжелезні, бо пенсіонери отримують пенсію в одному віконці і відразу стають в іншу чергу - оплатити комуналку. Але це день-два на місяць. Якщо у вас інакше, радив би змінити відділення.

Таки різні. З Укрпоштою справу дуже рідко мав, але враження не найкращі. На 26-му відділенні оформити передплату чи забрати посилку - це мінімум пів години треба стратити. Може я такий "везучий", але інакше не вдавалось. Раз замовляв посилку на 10-те відділення Укрпошти, пр. Волі 54. Також процедура сильно затягнулась. Спочатку черга, лише одне віконечко. Потім виясняється, що мені забирати посилку не туди, покликали ще якусь. Довго виясняла чого я прийшов на 10-те, якщо моє 26-те. Казали, що в них нема моєї посилки і т.п. Кілька разів пояснював що й до чого і чому так. Відправлення знайшлося, але бажання з ними працювати відбивають начисто.

"Нова пошта" з тарифами трохи заганяється, але обслуговування значно краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дійсно тобі так "везе". Недавно замовляв з Одеси запчастини наложкою (вага кг 2-3,вартість 1340). На НП заспівали біля 80 грн. Так як мені не терміново було, замовив Укрпоштою. В пятницю ввечері відправили, у середу забрав (враховуючи вихідні, думаю це нормальний термін). За все (доставка + наложка) я заплатив 30 грн. В черзі не стояв. Задоволений сервісом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був в 26, простояв 40хвилин, забирав бандерольку з Китая.

І видається дівчата працюють... Може неналежна організація праці.

Але щось ми про УкрПощту да у темі Нової.

До нової нарікань нема, обач тої, що сцуко, ДОРОГО.

Але здається мені відповідна послуга і має вартувати відповідно,

Наприклад   DHL чи EMS в не рахуються дешевими в світі, але користуються популярністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, PEPER сказано:

БУЛА ПОДІБНА ІСТОРІЯ і в мене !!!  тільки ще упакували літрову пластикову(!) банку моторного масла в повітряно-бульбашкова пакувальну плівку + пінопласт+ величезна коробка!!! Відправнику також обіцяли гарно запакувати! Ось так треба заробляти гроші!! .... на повітрі!!! ОБНАГЛІВШИЙ ПЕРЕВІЗНИК!

цікаво,як у вас так виходить. під час оформлення ви поцікавились про вартість пакування і вагу?

ні?

розумію ви ж спішили. врємя дєньгі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, YouRich сказал:

Недавно замовляв з Одеси запчастини наложкою (вага кг 2-3,вартість 1340). На НП заспівали біля 80 грн. Так як мені не терміново було, замовив Укрпоштою.

 

В пятницю ввечері відправили, у середу забрав (враховуючи вихідні, думаю це нормальний термін).

При том же раскладе на НП забрал бы уже в субботу к обеду ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, timomaas сказал:

цікаво,як у вас так виходить. під час оформлення ви поцікавились про вартість пакування і вагу?

ні?

розумію ви ж спішили. врємя дєньгі

Я був ОТРИМУВАЧ!!!

І при отриманні все це й виявилось! + тройне пакування!

...не надо уМНИЧАТЬ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді не цікавився відправник

а в твому випадку складається акт невідповідності ваги/пакування і гроші компенсовуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минуту назад, timomaas сказал:

тоді не цікавився відправник

а в твому випадку складається акт невідповідності ваги/пакування і гроші компенсовуються

А, все відповідало і вазі і пакуванню!!! НЕ ВІДПОВІДАЛО ДОЦІЛЬНОСТІ ТАКОГО ПАКУВАННЯ )))) Це факт НА!БАЛОВА від НП!!!

... хоча з ким я зараз спілкуюсь!? )))

P.S.    І не в "ТВОМУ" -а, в "Вашому"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 час назад, ursa сказал:

При том же раскладе на НП забрал бы уже в субботу к обеду

 

Я ж написав:

 

В 12.02.2016 at 12:18, YouRich сказал:

Так як мені не терміново було

 

Ну прийшли би мені запчастини в суботу і що? В мене вихідний (як і в автосервісах,так як запчастини я заказував до авто), спеціально їдь на НП получати ?..По любому би забирав у понеділок... А два дня (понеділок-середа) нічого в моєму випадку не вирішували, а ось 50 грн - моїй дитині цілий тиждень харчуватися в школі. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.02.2016 at 21:16, PEPER сказано:

А, все відповідало і вазі і пакуванню!!! НЕ ВІДПОВІДАЛО ДОЦІЛЬНОСТІ ТАКОГО ПАКУВАННЯ )))) Це факт НА!БАЛОВА від НП!!!

... хоча з ким я зараз спілкуюсь!? )))

P.S.    І не в "ТВОМУ" -а, в "Вашому"

так з умніком спілкуєшся,неуважний ти

востаннє намагатимусь пояснити. якщо багаж важив 1кг,а його впакували в 10кг(об'єм) коробку не маючи для цього необхідності і ти заплатив за це лишніх 60-100 грн тоді є сенс складати акт при отриманні. але в твому ж випадку вага відповідала фактичній,то сенс нарікання твого який? хай пакують хоть в 40ка кілограмову,аби доїхало ціле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 час назад, timomaas сказал:
10 час назад, timomaas сказал:
10 час назад, timomaas сказал:

так з умніком спілкуєшся,неуважний ти

востаннє намагатимусь пояснити. якщо багаж важив 1кг,а його впакували в 10кг(об'єм) коробку не маючи для цього необхідності і ти заплатив за це лишніх 60-100 грн тоді є сенс складати акт при отриманні. але в твому ж випадку вага відповідала фактичній,то сенс нарікання твого який? хай пакують хоть в 40ка кілограмову,аби доїхало ціле

так з умніком спілкуєшся,неуважний ти

востаннє намагатимусь пояснити. якщо багаж важив 1кг,а його впакували в 10кг(об'єм) коробку не маючи для цього необхідності і ти заплатив за це лишніх 60-100 грн тоді є сенс складати акт при отриманні. але в твому ж випадку вага відповідала фактичній,то сенс нарікання твого який? хай пакують хоть в 40ка кілограмову,аби доїхало ціле

так з умніком спілкуєшся,неуважний ти

востаннє намагатимусь пояснити. якщо багаж важив 1кг,а його впакували в 10кг(об'єм) коробку не маючи для цього необхідності і ти заплатив за це лишніх 60-100 грн тоді є сенс складати акт при отриманні. але в твому ж випадку вага відповідала фактичній,то сенс нарікання твого який? хай пакують хоть в 40ка кілограмову,аби доїхало ціле

и от куда знаешь про вес??? а, про цену упаковок и объёмный вес спросил?

ты на НП работаешь? )))

не встрявай, Умник!

Я рассказал про ФАКТ, что бы люди обращали на это внимание! а, не просил совета что и как делать-это и так понятно ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо стикався хто чи працівники підкажуть. Якийсь довбой*б відправив купу посилок і вказав мій телефон. Якби я мовчу про те що при реєстрації база мала б попередити що користувач з таким телефоном вже є років з 10 певно. Ну та мова не про те.

Тепер мені щодня сиплеться 4-5 смс з текстами типу "той то і той не забрав", "той то і той відправив гроші". Передзвонив на гарячу лінію і отримав відповідь "ви їх ігноруйте"... піз*ець... сук@, щоб тобі сусід стіни сверлив ночами а ти ігноруй. 

На пошту відповіли шото типу "змінити це можна лише на запит того хто оформляв"... це взагалі срака якась

То власне, питання :) як то виправити шоби не стикатися більше з таким чуйним персоналом ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши заяву, де то все гарно розпиши і відправ з центрального відділення на головний офіс. Або глюк в базі, або просто недогляд працівника при реєстрації нового власника карти постійного клієнта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мене більше вразило як вони на це погодились....

 

http://psm7.com/novaja-pochta-is-going-to-deliver-the-goods-by-air.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...