Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

перейшов на «Супер МТС без плати за з'єднання та поповнень 0-35+» з «Супер МТС всі мережі», за перехід зняло 9,50 грн., хоча там пише, що перший перехід безкоштовний, тепер щодня знімає 0,41 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

рахуємо:

У мене тариф Супер МТС Вільний

Дзвінки в мережі при послузі супер 0 грн. хв

інші оператори 1 грн.

поповняю я на 30 грн. отримую хвилини безкоштовні.....30 рублів можу потратити на 30 хв. на інші номери

"НОВИ АБАЛДЄНИЙ" Тариф без поповнення

Допустим в місяць ти поповняєш на 30 грн. з них на оплату послуги набігає за місяць 12 грн.30 коп. (мінус) залишається 17 грн. 70 коп. їх я змоду потратити на 35 хв. іншим операторам

тут то й все зрозуміло що це просто схема вимивання грошей з рахунку... вигода складає всього 5 хв...проте ти підсідаєш на постійне поповлення рахунку ....спробував я вже такий "безкоштовний сир" в київстарі...дякую ...більш не хочу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допустим в місяць ти поповняєш на 30 грн. з них на оплату послуги набігає за місяць 12 грн.30 коп. (мінус) залишається 17 грн. 70 коп. їх я змоду потратити на 35 хв. іншим операторам

не 35 хв., а 50 хв.

0,35 грн/хв – дзвінки абонентам інших операторів
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробував я вже такий "безкоштовний сир" в київстарі...дякую ...більш не хочу...

раз вже згадали КС, то скажу: мав тариф "Класичний", з 23.03 в примусовому порядку переводять у "Вільну сім'ю" з абонплатою 0,66 грн/день. Ніяких "не хочу" не приймають. ВЄСЬМА РАД. :/

КС "кидає" і якось не хочеться добровільно на практично ті ж умови переходити в МТСі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До посту №86.

Якщо я (Супер МТС Всі мережі) поповню (так як роблю це зараз) 80 грн на 80 днів, то абонплата буде становити 31,20 грн. Решта 48,80 грн піде на інші оператори, що становить 139,43 хв. Тоді як зараз я ті 80 грн можу пустити або на 28 5-хвилинних розмов (ті ж самі 140 хв) з КС, Білайн, лайфом (з врахуванням плати за з'єднання 0,33 коп.), або на 66,67 хв розмов з міськими номерами (без врахування плати за з'єднання 0,33грн).

Йоптє - виходить практично одне на одне. Основна різниця: у нових тарифах "0-50", "0-35" гроші вимиваються, хочеш ти цього чи ні; у старому "Супер МТС всі мережі" вони лишаються тобі на розмови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До посту №86.

Якщо я (Супер МТС Всі мережі) поповню (так як роблю це зараз) 80 грн на 80 днів, то абонплата буде становити 31,20 грн. Решта 48,80 грн піде на інші оператори, що становить 139,43 хв. Тоді як зараз я ті 80 грн можу пустити або на 28 5-хвилинних розмов (ті ж самі 140 хв) з КС, Білайн, лайфом (з врахуванням плати за з'єднання 0,33 коп.), або на 66,67 хв розмов з міськими номерами (без врахування плати за з'єднання 0,33грн).

Йоптє - виходить практично одне на одне. Основна різниця: у нових тарифах "0-50", "0-35" гроші вимиваються, хочеш ти цього чи ні; у старому "Супер МТС всі мережі" вони лишаються тобі на розмови.

ТАК ОДНОЗНАЧНО СОГЛАСЄН різниці ніякої окрім того що будуть наші грошикі тю тю...оператору в кишеню.....я вже остаточно вирішив що залишусь та тому тарифі який є....+ є можливість вивести кошти як поділився інфою

Отправлено Вчера, 20:33 Dream (21 березня 2012 - 20:20) писал: Як? Колись, пам'ятаю, ти десь і таку тему створював, але я пропустив чим то всьо закінчилось... Як? Через смс біллінг, короткий номер надається в оренду безкоштовно або за символічну плату, а тоді сам на свій же платний номер висилаєш смс, приблизно 45% вартості смс повертається тобі. Близько 50% з'їдає сам оператор, тому всі оті смс-лохотрони найвигідніші самим операторам, бо вони в цих лохотронах заробляють більше лохотронщиків. п.с. Але я почекаю поки в Україні запустять "мобільну комерцію", схоже на біллінг, але виплати вже біля 90% . В Росії вже повним ходом.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото проблема)))) Не хочеш, щоб гроші вимивали тобі - не поповнюй рахунок. Гроші все-рівно списуються лише за позитивного балансу. Тим більше, на супер МТС Вільний давалось лише 33 хвилини у мережі. Не думаю, що так вже й дуряь, клієнтів так затримають у себе - це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото проблема)))) Не хочеш, щоб гроші вимивали тобі - не поповнюй рахунок. Гроші все-рівно списуються лише за позитивного балансу. Тим більше, на супер МТС Вільний давалось лише 33 хвилини у мережі. Не думаю, що так вже й дуряь, клієнтів так затримають у себе - це точно.

Головне щоб номер не заблокувався при неможливості списання щоденної суми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото проблема)))) Не хочеш, щоб гроші вимивали тобі - не поповнюй рахунок. Гроші все-рівно списуються лише за позитивного балансу. Тим більше, на супер МТС Вільний давалось лише 33 хвилини у мережі. Не думаю, що так вже й дуряь, клієнтів так затримають у себе - це точно.

уважно читай умови:

При этом с основного счета снимается стоимость пользования услугой - 0,39 грн в сутки. Ежедневный платёж снимается также в случаях, когда его сумма превышает остаток на счёте. В таких случаях использование услуг в соответствии с условиями тарифного плана приостанавливается и будет возобновлено после пополнения счёта на любую сумму. При этом на счёте должен быть позитивный баланс.

Тобто якщо ти хочеш отримати 100 хв. та 30 смс ти повинен оплатити 0.41 ком в день ....вот цікаво як ти будеш поповнювати рахунок? по твойї логіці нада продумувати поповнення на 1 грн., бо завтра я не буду користуватись тел...нафіг мені шоб знімало бабло з рахунка....це бред...

як що з тебе не зняли 0,41 ком це ожначає що у тебе баланс менше 0,42 грн. двінки по 0,5 грн. карочє мусиш поповнити рахуннок бо ти телефоном не можеш користуватись....тілки приймати дзвінки тоді нафіг такий телефон...вкурюєш???

хоча в мене і 33 хв в день ....але в мене кошти залишаються і використовую я їх коли тих 33 хв закінчились ....і якщо у мене 0 на рахунку а послуга супер активна то я спркійно можу розмовляти в межах моїх 33 хв ....а ти за таких умов пролітаєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото проблема)))) Не хочеш, щоб гроші вимивали тобі - не поповнюй рахунок. Гроші все-рівно списуються лише за позитивного балансу. Тим більше, на супер МТС Вільний давалось лише 33 хвилини у мережі. Не думаю, що так вже й дуряь, клієнтів так затримають у себе - це точно.

уважно читай умови:

При этом с основного счета снимается стоимость пользования услугой - 0,39 грн в сутки. Ежедневный платёж снимается также в случаях, когда его сумма превышает остаток на счёте. В таких случаях использование услуг в соответствии с условиями тарифного плана приостанавливается и будет возобновлено после пополнения счёта на любую сумму. При этом на счёте должен быть позитивный баланс.

Тобто якщо ти хочеш отримати 100 хв. та 30 смс ти повинен оплатити 0.41 ком в день ....вот цікаво як ти будеш поповнювати рахунок? по твойї логіці нада продумувати поповнення на 1 грн., бо завтра я не буду користуватись тел...нафіг мені шоб знімало бабло з рахунка....це бред...

як що з тебе не зняли 0,41 ком це ожначає що у тебе баланс менше 0,42 грн. двінки по 0,5 грн. карочє мусиш поповнити рахуннок бо ти телефоном не можеш користуватись....тілки приймати дзвінки тоді нафіг такий телефон...вкурюєш???

хоча в мене і 33 хв в день ....але в мене кошти залишаються і використовую я їх коли тих 33 хв закінчились ....і якщо у мене 0 на рахунку а послуга супер активна то я спркійно можу розмовляти в межах моїх 33 хв ....а ти за таких умов пролітаєш...

В мене от такий самий тариф, як і втебе. На 30 грн. нвколи не поповнював, робив невеликі дзвінки, в основному дзвонили до мене. Користуюсь ще одним номером просто. А от зараз на цей тариф перейду, на 2 пива менше просто доведеться випити за місяць. думаю, умови тут ліпші, ніж були в старому тарифі, а так як ти й так поповнював рахунок на 30 грн. - то й для тебе це, думаю, не проблема. Лише є ньюанс із виїздом за межі області...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожному своє.... Вже ніби як і прорахували, і показали де МТС "намахує", але ж нє - все одно "вигідніше!". %/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробував я вже такий "безкоштовний сир" в київстарі...дякую ...більш не хочу...

раз вже згадали КС, то скажу: мав тариф "Класичний", з 23.03 в примусовому порядку переводять у "Вільну сім'ю" з абонплатою 0,66 грн/день. Ніяких "не хочу" не приймають. ВЄСЬМА РАД. :/

КС "кидає" і якось не хочеться добровільно на практично ті ж умови переходити в МТСі.

неправда, шановний ) у мене Класичний і залишився. Просто потрібно зателефонувати 477*20*, обрати 3 та відмовитись від переходу до Вільної сім'ї! от і все, тариф залишається.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неправда, шановний ) у мене Класичний і залишився. Просто потрібно зателефонувати 477*20*, обрати 3 та відмовитись від переходу до Вільної сім'ї! от і все, тариф залишається.
Боже, як добре що Ви це сьогодні написали, а не завтра! "Заявка на відмову від переходу прийнята".

Дуже вдячний!

Upd. Прийшло смс: "Заявка на збереження тарифного плану "Класичний" виконана. Приємного спілкування!"". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неправда, шановний ) у мене Класичний і залишився. Просто потрібно зателефонувати 477*20*, обрати 3 та відмовитись від переходу до Вільної сім'ї! от і все, тариф залишається.
Боже, як добре що Ви це сьогодні написали, а не завтра! "Заявка на відмову від переходу прийнята".

Дуже вдячний!

Upd. Прийшло смс: "Заявка на збереження тарифного плану "Класичний" виконана. Приємного спілкування!"". :)

Не має за що! добре, що вам пригодилась підказка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новый прикол.Написано что "доступный закордон" активируеться автоматически при первом звонке.Позвонил в Россию,48грн за 4 минуты.

Позвонил оператору,сообщили что автоматически только при покупке нового стартовонго,а при переходе с других тарифов нужно дополнительно активировать услугу,выслав запрос на *101*600#.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Неактуально, бо вище вже підсказали як відмовитись від прмусового переходу з "Класичного".

Змінено користувачем Aliona
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні перейшов на 35+, поповнив, послуга "Супер" активувавалась за 15 хв, що приємно. При переході усі бонуси і кошти на бонусному рахунку анулювались. Тариф явно вигідніший, ніж був раніше - якийсь "Супер МТС ... з послугою два нулі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені необхідно дзвонити за кордон. При своєму теперішньому тарифі це коштує 5 грн/міс + 2,2 грн/хв (послуга "Мтс Інтернешнл"). Нові тарифи дозволяють телефонувати по 0,75 грн/хв. Чим не привід задуматись, варто перейти чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені необхідно дзвонити за кордон. При своєму теперішньому тарифі це коштує 5 грн/міс + 2,2 грн/хв (послуга "Мтс Інтернешнл"). Нові тарифи дозволяють телефонувати по 0,75 грн/хв. Чим не привід задуматись, варто перейти чи ні?

Ну если чесно то не вижу смысла даже думать.Выгода очевидна.Вопрос в том или не будет через пару месяцев сюрпризов!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні перейшов на 35+

В мене є можливість перейти на "Супер МТС без ПЗЗ та поповнення", перехід на тарифи 0-35+ та 0-50 неможливий. Спілкувався з оператором, сказала, що тарифи 0-35 та 0-50 можна отримати шляхом придбання нового стартового пакета, міграція туди неможлива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні перейшов на 35+

В мене є можливість перейти на "Супер МТС без ПЗЗ та поповнення", перехід на тарифи 0-35+ та 0-50 неможливий. Спілкувався з оператором, сказала, що тарифи 0-35 та 0-50 можна отримати шляхом придбання нового стартового пакета, міграція туди неможлива.

Дивно..

А який у вас тариф зараз? У мене був Супер МТС Всі мережі і з нього перейшов спокійно через меню 7722 на тариф 0 35+ ... хіба у вас якийсь специфічний тариф з якого нема переходу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так зрозумів шо тарифи є різні? тому що по 7722 базікало не каже який саме тариф буде 0-50 чи 0-35... прсто каже СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ... як перейти саме на 0-35?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так зрозумів шо тарифи є різні? тому що по 7722 базікало не каже який саме тариф буде 0-50 чи 0-35... прсто каже СУПЕР МТС БЕЗ ПЛАТИ ЗА З’ЄДНАННЯ ТА ПОПОВНЕНЬ... як перейти саме на 0-35?

Почекай довше і прослухай усе уважно... там вкінці на цифрах десь 7 чи 8 будуть саме ці тарифи....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все було прослухано. тыльки так як написав вище говорить... завтра до оператора наберу поспылкуюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все було прослухано. тыльки так як написав вище говорить... завтра до оператора наберу поспылкуюсь

Якщо не говорить, то значить відсутня можливість. У мене так само було, перейшов на звичайний і не заморочувався. На номері дівчини без проблем перевів на 0,35+. Тут все залежить від попереднього тарифного плану, з одних є можливість перейти, з інших - нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...