Перейти до змісту

Відгуки про роботодавців


Sharp

Рекомендовані повідомлення

Знайшов цікавий сайт, де містяться відгуки про різні компанії, про ставлення до працівників.

Є про Рошен в Луцьку))

http://www.vnutri.org/roshen/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 147
  • Створено
  • Остання відповідь

про Луцьк чиста правда! знаю з власного досвіду. поки не виженуть ТМ, то ситуація не зміниться.

риба гниє з голови!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

доброго вечора шановні добродії.хто міг би що-небуть розказати про СВ-Буд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хочу сказати про офіс супермаркетів КОЛІБРІС - це торговий дім Аванта. Знайшов тут якісь відгуки http://orabote.net/feedback/show/id/64012. ПОВНА ПРАВДА! Зарплати маленькі, а обов'язків більше, ніж треба. Всі бояться, що не дадуть неофіційної з/п, коли звільняєшся, бо таке дуже часто буває. Ліміт на мобільні маленький, а те, що ти виговарюєш з робочих питань більше грошей, то нікого не цікавить і платиш зі свого карману. Комерційний дійсно селюкуватий, а начальника служби безпеки фірми, то все ненавидять, бо творить шо хоче. За його подачею звільняють людей ні в чому невинних, штрафують взагалі непричетних до якихось махінацій людей. Аби спихнути на когось і знайти крайнього. щоб вислужитись перед керівництвом. Торгових агентів дурять в зарплаті, платять мало. Багато виробників за останні роки пішли від дистрибуції їхньої, бо не вміють організувати продажі і не вчать торгових продавати, а супервайзери просто наглядачі, а не нормальні керівники, які мають підвищувати рівень продажів. У відділі по роботі з персоналом сидить якась старша тьотка начальником. Їй років під 50, виглядає як пропита алкашка. Скільки раз заходив, весь час стоїть перед входом і курить. Два інші менеджера взагалі невідомо для чого там сидять, бо співбесіду нормально не вміють провести. Тільки заповни анкетку їм і вони ніби щось там намагаються поговорити по темі, а насправді взагалі не розуміються на продажах. А там ще про логістику їхню писали, то логістика на кулічках. Так далеко. Доставка працює погано, а виписка документів взагалі себе пупами землі вважають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто може написати відгук про компанію "Волиньторгхліб", що на Карбишева, 1?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може написати відгук про компанію "Волиньторгхліб", що на Карбишева, 1?

А ще одна їхня назва - Промтекссервіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І з чого такі висновки, що це одна кантора?

Волиньторгхліб - то хліб "Кічкарівка"

Промтекссервіс - промислова група

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І з чого такі висновки, що це одна кантора?

Волиньторгхліб - то хліб "Кічкарівка"

Промтекссервіс - промислова група

Це я в курсі, а конкретніше можна, будь ласка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про кого конкретніше, Волиньторгхліб?

Що цікаво, адміністрація, виробництво, щось ще..???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про кого конкретніше, Волиньторгхліб?

Що цікаво, адміністрація, виробництво, щось ще..???

Дякую, дізнався що хотів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Знайшов тут якісь відгуки http://orabote.net/f...k/show/id/64012.

Вже адміни того сайту відгуки про Аванту потерли. Знову люди правду не дізнаються....

Так в нас завжди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Хочу сказати про офіс супермаркетів КОЛІБРІС - це торговий дім Аванта. Знайшов тут якісь відгуки http://orabote.net/f...k/show/id/64012. ПОВНА ПРАВДА! Зарплати маленькі, а обов'язків більше, ніж треба. Всі бояться, що не дадуть неофіційної з/п, коли звільняєшся, бо таке дуже часто буває. Ліміт на мобільні маленький, а те, що ти виговарюєш з робочих питань більше грошей, то нікого не цікавить і платиш зі свого карману. Комерційний дійсно селюкуватий, а начальника служби безпеки фірми, то все ненавидять, бо творить шо хоче. За його подачею звільняють людей ні в чому невинних, штрафують взагалі непричетних до якихось махінацій людей. Аби спихнути на когось і знайти крайнього. щоб вислужитись перед керівництвом. Торгових агентів дурять в зарплаті, платять мало. Багато виробників за останні роки пішли від дистрибуції їхньої, бо не вміють організувати продажі і не вчать торгових продавати, а супервайзери просто наглядачі, а не нормальні керівники, які мають підвищувати рівень продажів. У відділі по роботі з персоналом сидить якась старша тьотка начальником. Їй років під 50, виглядає як пропита алкашка. Скільки раз заходив, весь час стоїть перед входом і курить. Два інші менеджера взагалі невідомо для чого там сидять, бо співбесіду нормально не вміють провести. Тільки заповни анкетку їм і вони ніби щось там намагаються поговорити по темі, а насправді взагалі не розуміються на продажах. А там ще про логістику їхню писали, то логістика на кулічках. Так далеко. Доставка працює погано, а виписка документів взагалі себе пупами землі вважають.

Проходив якось співбесіду в Аванті (Колібріс). Раніше від знайомих чув, що це гнила контора. Але думаю, спробую. Перше враження справив нахабний, борзий і не вихований рускоговорящий охоронець. Далі всі намагались справити враження модної компанії, але таке я вже одразу помічаю. Нач. відділу реклами одразу видалась якоюсь злобною тьоткою. Її некомпетентність стала зрозумілою як вона сказала, що бігборди (дизайн і друк) - це не поліграфія.

Через тиждень прислали обіцяне завдання: "зробити стилістику обкладинки і упаковки для торг. марки."

Виконав тестове завдання, вислав. Як робив, то орієнтувався на макети лідера українського ринку роздрібної торгівлі. Відповіли, що, мол, це не відповідає вимогам їх компанії, про які ніхто нічого не казав. Начальниця рекламного сказала, що це примітивно і взагалі, що не хоче витрачати на мене час.

Як на мене, то треба ставити конкретні ТЗ і розраховувати на те, що людина не буде робити безкоштовно повну розробку макету, тим більше стилістики для Private Lable.

Що ж, нехай шукають когось далі. Пораджу їм вчитись терпимості і вміння спілкуванню з людьми, також наймати на керівні посади професіоналів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хто що скаже про Тигрес. Конкретно цікавить по роботі менеджера в офісі в Липинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що скаже про Тигрес. Конкретно цікавить по роботі менеджера в офісі в Липинах

Не знаю как "Тигрес", но "Пеликан" точно гнилая кантора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сільпо-повний відстій,текучка жахлива,вже на сходах стоїть розкладка з вакансіями,могли б вже не забирати,місяць тому працювали всі каси,зараз знову 3 каси в кращому випадку,щораз нові обличчя касирів та охоронців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди профспілки дивляться? Що в нас взагалі на ринку праці робиться, треба щось міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди профспілки дивляться? Що в нас взагалі на ринку праці робиться, треба щось міняти.

в нашій країні взагалі ВСЕ міняти треба...і то вже давно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому в нас в області зокрема (я так помітив) люди - як розхідний матеріал. Он один шуберт вже біля 10 тис перебрав за 7-8 років. Вже запроваджують маршрути довозу працівників з Ковеля і Рівного. Це справжня ганьба для нашого губернатора, який на це не реагує, що з його людьми корпорації із всесвітнім ім'ям обходяться як з бидлом - відпрацювали і в шрот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому в нас в області зокрема (я так помітив) люди - як розхідний матеріал. Он один шуберт вже біля 10 тис перебрав за 7-8 років. Вже запроваджують маршрути довозу працівників з Ковеля і Рівного. Це справжня ганьба для нашого губернатора, який на це не реагує, що з його людьми корпорації із всесвітнім ім'ям обходяться як з бидлом - відпрацювали і в шрот...

то ти не в курсі, що в інших областях робиться... зокрема, у південних та східних

тоді б ти зрозумів, що ми ще по-людськи живемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куди профспілки дивляться? Що в нас взагалі на ринку праці робиться, треба щось міняти.

це вже твориться напевно з 7 років такий бєспрєдєл на ринку праці,куди не ступиш-кидалово,спершу обіцянки,потім задаєш питання-а давайте укладем договір про гарантію оплати праці між вами і мною,то починається:" ви нам не довіряєте,як же ви будете працювати в колективі і т.д. і т.п." при всьом при тому ,що пояснюєш причину,от так от.на 1 вакансію претендує --12 людей,а тепер подумайте,чи буде й надалі кидалово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, справді 12 людей на 1-ну вакансію? Який же я був наівний... Я надіявся, що ситуація насправді краща...Чесно подивований.

Хоча це краще, ніж загинути десь у шахті в забої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, справді 12 людей на 1-ну вакансію? Який же я був наівний... Я надіявся, що ситуація насправді краща...Чесно подивований.

Хоча це краще, ніж загинути десь у шахті в забої.

це офіційно,показник Державного Центру Зайнятості населення,а неофіційно........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто працював на "ВГП" "ТМ Рута" на виробництві? Дайте відгуки, будь-ласка, чи шкідливі аромати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу пару слів написати як було, принаймні років 5 тому.

Аромати в концентрованому виді - дійсно валять з копит. Якщо працює станок з ароматизованими хустинками - весь цех благоухає :).

Більш діставуче шумове забрудення, так як поруч декілька ліній по виробництву, і їх завершальний етап - пакувальні машини.

Пил від паперу - не менший ворог, протягом зміни його набирається, нереальна кількість.

Немало рухомих вузлів та агрегатів (вали тиснення, натяжні ролики, транспортери, маніпулятори пак. машин) під відкритим доступом.

12 годинні зміни - нелегко, особливо нічні, практично весь робочий час на ногах + необхідна постійна уважність, щоб не всунутись у вищеописане.

А вцілому, попробувати можна, принаймні якісно зроблені серветки\паперові рушники, на полицях супермаркетів - можна буде визначати з 5 метрів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...