Перейти до змісту

Defqon.1 (Hardstyle\Hardcore\Techno)


Гість

Рекомендовані повідомлення

Ніхто не забороняє приєднатися і допомгти групі

Було б не погано зібрати всіх людей які є любителями електронної музики в одній групі і обмінюватись відео ,музикою,каритнками відповідного стилю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцька група

http://vk.com/hardrive

Над розвитком групи потрібно добряче попрацювати ;)

Ніхто не забороняє приєднатися і допомгти групі

Було б не погано зібрати всіх людей які є любителями електронної музики в одній групі і обмінюватись відео ,музикою,каритнками відповідного стилю :)

Я не проти , але тема вже переходить на дещо схоже до розділу Флейм , тому деталі в ПМ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Привіт усім !!!!! Хто підкаже ось таку річ. Ця тема про хардкор і хардстайл чи взагалі про електронну музику? Хто не проти в цій темі спілкуватись виключно по цих музичних напрямках ділитись новими і т.д.Ну і звісно знайти однодумців в цьому музичному напрямку . В Луцьку не знайшов кому б подобалась така музика (((( ,можливо погано шукав. Ну так що народ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не обов'язково в Луцьку шукати!

Однодумців вистачає - я буду перший :)

Давно полюбляю слухати такого виконавця як Дені Маселлінг - він же Angerfirst

На даний момент виконавець має три повноформатника,до речі останній 2011-ого Retaliate - взагалі кришозносящий!!!

До речі у 2012 і 213-ому був в Укрвїні зі своїм шоу "Masters of Hardcore World Club Tour", шкода не було з ким поїхати туди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю,трішки не той напрямок,але ще дуже подобається що робить Zardonik

http://www.youtube.com/watch?v=ZgRYnWCTMVM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раджу звернути увагу на Noisuf-Х, хоча це павернойз проект,але шпілить не по дєцкі:)

Ну і найкращі для мене - це німецькі два брата-акробата SAM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як радує що є однодумці чесно не надіявся !!!!!!!!!!! А ти звідки ? Прослухаю відпишусь а то щось інет глючить ,ніяк не можу настроїти ))))Ну щоб не спамити сильно прослухав я !!! ++++++ підтримую. Ну а я починав з Діджеїв The Prophet, Deepack,Alpha Twins.Одним словом з Qlimax, почав свою дорогу і любов до хардстайла і хардкору.До речі хто в курсі де можна Qlimax 2013 з торента завантажити в норомальній якості? Збираю колекцію собі всіх рейвів Qlimax

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну признаюсь чесно - мене для хардстайлу надовго не вистачає :) Того самого Angerfirst можу послухати пів альбому,а далі голова болить!

Тому мені якось більш до вподоби стилі TBM - це Combichrist, Squarehead, Noisuf-X..... далі павернойзи йдуть - SAM, Soman, [X]-RX....ну ще всякі там рітмнойзи з індастріалом. Вони просто до серьйозних запилів додають ще круті "проіграші".

Для прикладу -

P.S.: я з Торчина:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцька група

http://vk.com/hardrive

Над розвитком групи потрібно добряче попрацювати ;)

А там в групі, взагалі хтось зявляється ? А то я пишу надсилаю різні новини а там глухо
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось таке питання . Чому в групі повне мовчання ? Я маю на увазі vk.

Ось що знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...