Перейти до змісту

Іноземна реєстрація авто


ansichtskarte

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Машина зареєстрована у ЄС (Литва). Зателефонував на митний пост "Луцьк" і мені сказали, що потрібно раз у 2 тижні виїжджати за межі України.

Це може бути і Білорусь.

Хто має таку ж проблему і поділиться досвідом? хто куди їздить (Устилуг, Ягодин, Білорусь)?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На auto.ria.ua неодноразово бачив повідомлення, де продають автомобілі на польській реєстрації і пише, що зроблені всі документи, щоб можна було експлуатувати автомобіль в нас. Пропонують вписати в техпаспорт.

Детальніше що до чого й як - не знаю. Вроді як люди роблять вид на проживання, стають на консульский облік... По форумах пишуть, що треба хоча б один раз на 2 місяці перетинати кордон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був вчора на митнаці сказали, що тепер раз на 2 місяці потрібно перетнути кордон.

розказали, що можна поставити на тимчасову реєстрацію на рік і їздити по Україні без виїзду. але то ще МРЕО потрібно підключати - геморойно. а коли виїжджати - то знову їхати на Ягодин, потім МРЕО і тоді назад отримуєш свої ЄС номера.

краще на литовських їздити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна детальніше? На кого оформлений автомобіль в Литві? На тебе чи іншу людину?

Скільки часу можна їздити по Україні? Скільки завгодно, аби лиш кожні 2 місяці виїзджати за кордон?

Поки нові зміни не внесуть в законодавство?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавить дане питання, щодо авто, яке зареєстроване в Польщі. На auto.ria.ua пишуть, шо авто можна експлотувати по Україні з польскими номерами. І документи на це є.

Зв'язався з одним із власників такіх авто, мені сказали що все легально, і потрібно продовжувати один раз в рік візу, що буде коштувати 75 євро. Незнаю, на скільки то правда. Хто знає - поясніть будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПДР:

29.2. Транспортний засіб, що перебуває в міжнародному русі на території України більше двох місяців, повинен бути тимчасово зареєстрований у Державтоінспекції, крім транспортних засобів, що належать іноземним громадянам та особам без громадянства, які перебувають в Україні на відпочинку чи лікуванні за відповідними путівками або іншими документами на визначений органами Держмитслужби термін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені казали ось таке: потрібно тимчасову прописку в польщі і мати і щороку поновляти візу (75 євро). І можна їздити

Хто що знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знакомый ездит на гольфике на польских номерах, кроме того, что он вписан в техпаспорт, у него есть карта побуту, где вписан адрес его проживания в Польше и место работы, а в паспорте печать про консульский учёт в Польше, все остальные варианты езды по Украине на польских номерах - незаконны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна детальніше? На кого оформлений автомобіль в Литві? На тебе чи іншу людину?

Скільки часу можна їздити по Україні? Скільки завгодно, аби лиш кожні 2 місяці виїзджати за кордон?

Поки нові зміни не внесуть в законодавство?

[/quote

Власником автомобіля я моя дружина, громадянка Литовської Республіки. я маю вид на проживання ЛР та вписаний у техпаспорт.

Їздити по території без реєстрації можна 2 місяці. потім потрібно не просто виїхати за межі України, а перетнути кордон іншої країни. кажу з досвіду неділі, коли не заїжджаючи у Білорусь одразу в'їхав в Україну, хоча на митному пості "Луцьк" і на митниці сказали, що можна розвернутись на українському кордоні і все. прийшлось на митниці за платити 100 грн. Як мені пояснили на митниці, то у випадку внесення мене у техпаспорт не є підставою їздити мені без дружини по Україні. хоча у МРЕО сказали, що можу.

є другий варіант: зареєструвати авто на митниці, потім поїхати у МРЕО, там видадуть тимчасові українські номера і на них їздити можна рік. проте не знаю чи можна виїжджати з ними за кордон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виїзджати за кордон можна, але мороки багато. Вроді як для початку треба їхати, наприклад в Ягодин, там брати якісь папери, потім повертатися в МРЕО, вони видадуть назад старі номера, на старих номера їдеш за кордон, повертаєшся, знову їдеш в МРЕВ і міняєш закордонні номера на наші українські. При кожному виїзді процедура повторюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є другий варіант: зареєструвати авто на митниці, потім поїхати у МРЕО, там видадуть тимчасові українські номера і на них їздити можна рік. проте не знаю чи можна виїжджати з ними за кордон.

А потім коли рік закінчиться що робити?

Наскільки дорого зареєструвати авто на митниці і взяти тимчасові українські номера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Тема цікава але якщо підключати МРЕО то попандос по грошах великий буде- там в них то бланків немає то начальник каже "ШО БУДЕМ ДЕЛАТЬ" і дивиться на тебе баранячими очима щоб хабар дав...

Наскільки мені відома то самий простий і надійний спосіб без МРЕО - віза(робоча)+ адреса по якій мешкаєш за кордоном+ вписка в техпаспорт (або путівний лист з кантори на якій нібито працюєш). Так принаймні на закарпаті роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...