Перейти до змісту

Продаю цифрові фотоапарати, мп3 плеєри та аксесуари


GarmataNet

Рекомендовані повідомлення

На продаж маю багато різних фотоапаратів, мп3 плеєрів та аксесуарів до пк. Прайс тут http://garmata.net/board/price.xls (оновлюється автоматично) Товар привозимо з Києва на наступний день після Вашого замовлення. Гарантія від 6 місяців до 3 років залежно від товару

Контакти:

тел 093 201 01 00

icq 487 865 032

Перевірити нашу надійність та швидкість обслуговування можна на найбільшому аукціоні України http://aukro.ua/show_user.php?uid=10202042

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Радий повідомити, що впали ціни на фотоапарати. Наприклад кодак с613 коштував 449, а зараз 369 гривень. Також з'явились нові моделі фотоапаратів casio z80 та samsung s760 всі ціни і асортимент можете побачити в нашому прайсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сколько стоит доставка! купил бы мп3 плеер до 100 грн. посоветуйте

Доставка по Україні коштує 15 гривень. Висилка можлива наступними службами: нічний експрес, укрпошта, інтайм, сат, нова пошта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кожного товару в прайсі дадати 15грн.щоб вийшла реальна ціна?

Чи,якщо через вас, GarmataNet, доставка при особистій зустрічі безкоштовна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sandisk sansa (категорія аксесуари до плеєрів) яка буде остаточна ціна в гривнях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кожного товару в прайсі дадати 15грн.щоб вийшла реальна ціна?

Чи,якщо через вас, GarmataNet, доставка при особистій зустрічі безкоштовна?

sandisk sansa (категорія аксесуари до плеєрів) яка буде остаточна ціна в гривнях?

у Луцьку ціна така як вказана в прайсі, +15грн. це ціна в інші міста

Я вже багато рече у нього брав :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кожного товару в прайсі дадати 15грн.щоб вийшла реальна ціна?

Чи,якщо через вас, GarmataNet, доставка при особистій зустрічі безкоштовна?

Доставка по Луцьку абсолютно безкоштовна. В інші регіони України здійснюється висилка товару при передоплаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З'явились на продаж цифрові фотоапарати CASIO z80 ціна 499 гривень, а також SAMSUNG s760 ціна 489 гривень. Наявність та ціни в прайсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить ціна на цифровий диктофон Olympus VN-6800PC. При відсутності даної моделі можете запропонувати інші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sandisk sansa (категорія аксесуари до плеєрів)замовляю.

Коли? Де?

Товар привозимо на наступний день після Вашого замовлення. Позвоніть 093 201 01 00 або по icq 487865032 щоб домовитись про зустріч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sandisk sansa (категорія аксесуари до плеєрів)замовляю.

Коли? Де?

Товар привозимо на наступний день після Вашого замовлення. Позвоніть 093 201 01 00 або по icq 487865032 щоб домовитись про зустріч

1. Цікавить kodak p880. Наскільки я розумію- це ціна б.в.? бачу,їх 4 штуки. Що входить в комплект? Скажемо, мене все задовільнило, але я ж не бачу фото?! Як я буду знати, що фотоапарат не затертий, працює, нормальний зовнішній стан і нормальне функціонування? Десь можна подивитись на товар? Гарантія якась є на товар???

2. Ще цікавлять трансміттери, вони нові чи б.в.??? Гарантія?

3. Оптовий прайс діє на загальну суму закупки? Якщо, скажімо, я купляю 2 товара на суму 1001 грн, то я попадаю на останню колонку оптового прайсу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 так фотоапарат бу. В комплект входить фотоапарат, зарядка, батарея, кардрідер. Фото скину в пм. На нього гарантія 6 місяців. Протягом 30 днів можна повернути якщо не сподобається якість фотографій

2 Трансміттери і інший товар (крім деяких фотоапаратів та плеєрів) абсолютно новий. Гарантія на будь-який товар який в прайсі 6 місяців незалежно від того чи він новий чи бу

3 На рахунок оптового прайсу то в нас інша класифікація опт замовлення більше 5000 сердній опт 1500-5000 і дрібний 500-1500. Тобто Ви підпадаєте під 3 колонку. Якщо у Вас магазин то можемо домовитись ціни будуть залежно від вашого замовлення та їх періодичності (навіть по першій колонці можна торгуватись якщо буде приємна співпраця)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Оновлений прайс. Зявилось багато нових плеєрів в коробках філіпс 4-32гб. На наступному тижні на складі будуть gps навігатори по 399 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Sony Cyber-Shot DSC-W320-інтересує чи є такий і ціна +комплектація. Ціна флешки до нього на 2-4 Гіга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Добрый день!

Скажите, пожалуйста, я хотела бы купить зеркальный фотоапарат, у вас это возможно???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

№401, палатка, є в наявності? І якшо є, то в якому вона стані?

На жаль палаток вже немає в наявності. Нову партію очікуємо на квітень-травень 2011 (буде багато нових моделей)

Kodak C813 - нові..? Якщо ні, то який стан..?

стан бу. Стан на 4/5 гарантія 6 місяців

Добрый день!

Скажите, пожалуйста, я хотела бы купить зеркальный фотоапарат, у вас это возможно???

На жаль такої можливості немає

Сьогодні оновили прайс. Зявилось багато плеєрів філіпс та дешевих китайських на карти памяті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

На продаж маю багато різних фотоапаратів, мп3 плеєрів та аксесуарів до пк. Прайс тут http://garmata.net/board/price.xls (оновлюється автоматично) Товар привозимо з Києва на наступний день після Вашого замовлення. Гарантія від 6 місяців до 3 років залежно від товару

Контакти:

тел 093 201 01 00

icq 487 865 032

Перевірити нашу надійність та швидкість обслуговування можна на найбільшому аукціоні України http://aukro.ua/show...hp?uid=10202042

[/Интересует Casio z9.Что есть в комплекте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...