Перейти до змісту

Реінкарнація древніх об'єктів


kotykS

Рекомендовані повідомлення

Ми з вами живемо в дуже старому місті, яке немало пережило. Багато різних цікавих речей протягом історії було втрачено... Поряд існує тема "Фото древнього Луцька", де автор пропонує знайти забуті вигляди стареньких вуличкок, подивитися на унікальні поштівки і подібне. В даній же темі я пропоную подививтися на втрачені споруди нашого міста, які отримують нове дихання у їх 3D-моделюванні автором Погрібним Артемом (тут на форумі нік - Kazus). Kazus був ініціатором даної роботи, він же й займається техстороною. Я (оскільки цікавлюся історією і маю (знаю) немало матеріалів) забезпечую інформацією. Думаю, се буде цікаве усім, хто цікавиться історією Луцька. Отже у справі популяризації історії та культури рідного міста розпочинаємо!

№1. Караїмська кенаса. (для тих, кому цікаво і хто ще не в курсі, що за кенаса і шо за караїми, сюди) . Показано вигляд кенаси у тридцятих роках минулого століття, коли вона була відбудована після погрому під час Першої світової.

post-3831-1249396445.jpg

post-3831-1249396465.jpg

№2. Гімназія/магістрат/госпіталь/банк/жандармерія/прокуратура. Реконструкція показує вигляд початку століття з ретро автомобілем. Сам будинок ще стоїть, а от деяких архітектурних елементів уже нема.

post-3831-1249396671.jpg

Дана тема буде оновлюватися з часом створення реконструкцій (воно не робиться за дві години :)). У планах: реконструкція замків, костелів та інших об'єктів; залучення до співпраці фахівців, які займаються реальною реконстуркцією старих будов на Волині.

P.S. Ей, це ж наш Луцьк! :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудова задумка ! А я ось хотів зробити "карту" як у грі наприклад COD, щоб можна було ходити по вулицях міста, заходити у будинки - ось це було б супер ! Тільки я в розробці таких "карт" не спеціаліст...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, і я про таке навіть не знаю, але судячи зі слів, таке вимагає роботи цілої групи фахівців...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ось хотів зробити "карту" як у грі наприклад COD, щоб можна було ходити по вулицях міста, заходити у будинки - ось це було б супер !

Після того, як буде більш-менш закінчено певну вулицю, то можливо зробимо відео проїзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Классная задумка!

Кстати недавно заметил, что в "Google Планета Земля" появился замок Любарта в 3d. Может, конечно и давно появился, но я раньше не видел

post-4122-1249403493.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто робив? по-моєму, трохи слабувато

так этож Google Планета Земля. Посмотри - там что наш замок, что Прага, что Нью-Йорк - детализация одинаковая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Чудова задумка ! А я ось хотів зробити "карту" як у грі наприклад COD, щоб можна було ходити по вулицях міста, заходити у будинки - ось це було б супер ! Тільки я в розробці таких "карт" не спеціаліст...

Можу допомогти:). Я робив модель хати "На таборищі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудова задумка ! А я ось хотів зробити "карту" як у грі наприклад COD, щоб можна було ходити по вулицях міста, заходити у будинки - ось це було б супер ! Тільки я в розробці таких "карт" не спеціаліст...

Можу допомогти:). Я робив модель хати "На таборищі"

Дякую ! Давайте дочекаємось кращих часів, зараз є набагато банальніші але невідкладні завдання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О тіпа стар ігрушку робив.

IMG3317-1221845500.jpg

А ще я з другом свою 9-поверхівку робив в КС, з ліфтами, квартирами. Погралися ой, як:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

супер! знаю такий будинок!))

ну чого ж відкладати?!

якщо не одна, а дві людини будуть моделювати - то це краще!

ми з Казусом зараз в замку сидимо - Палац Вітовта.

А що саме ти міг (хотів) би зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запросто:) Хоч мені 13 років, залюбки можу допомогти моделювати старе місто! І ще один бордовець АРТ моделював ЗАГС.

Пиши в лічку, зустрінемось, поговорим на рахунок реінкарніції обьектів. Можу також допомогти з відео (вимагаю тільки зелене полотно-екран для відео, якщо робити). Можем навіть викласти свій проект реінкарнації на люди. туристам теж буде цікаво. З.І, телефон дам влічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене декілька запитань. В чому моделюєте (3DS Max, AutoCAD, MAYA, ін.)? Де берете розміри, креслення, текстури? Для якої гри хочете зробити карту?

Сам колись займався моделюванням в 3D. Але закинув, бо крім мене, воно нікому не було цікаве. А тут є можливість створити щось з користю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в 3D World Studio:) Просто він схожий на Valve hammer Editor (редактор карт КС і халф-лайф, з яким я знайомий).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відтворіть Луцький ВНУ, тобто райком soviet communist party(замість якого зараз ВНУ), тільки щоб можна було побігати з М-16 і встановити наш прапор зверху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вихідних пофоткаю ВНУ і постараюсь за недільку зробити:) Але не для КС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перенесіть, будь-ласка, свою розмову в іншу тему, бо тут ми обговорюємо і показуємо реконструкцію історичних об'єктів Луцька, а не покращення особливостей гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп ще раз, sorry

2 kolyvan та роби в 3DWS, а там наші експерти якось в контр засунуть і поміняють терорів на soviets

З мене +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пліз, добрі люди. В мене трафіка вже немає, але щоб розпочати роботу СЬОГОДНІ, залийте будь-ласка на ФТП 3D World studio. Просто напишіть в гуглі, скачайте, залийте, а далі я на своїх двох. З мене + і могарич (до слова:)).

Також скиньте фотографії ВНУ.

А це тіпо ВНУ ім. Лесі Українки?:D Я не місцевий, по центрі рідко лажу. (ну як сказати, 6 років живу, а родився в Львові).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програма 3D world Studio займає небагато. 20-30 мб. Прошу терміново виложити на ФТП.

P.S.

Бажано з кряком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, тут архітектуру заточують під ігри.

Мені б хотілося зробити саме якісну 3Д-модель, щоб можна було повертіти, оглянути з усіх боків і т.д. Тому ще одне питання залишається в силі. А саме: де берете розміри, креслення, текстури? Особливо це стосується старовинних об'єктів, яких зараз немає, або які дуже змінені.

Це питання, в першу чергу, адресоване kotykS, оскільки у вас вже є досвід моделювання таких об'єктів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Я так розумію, тут архітектуру заточують під ігри.

Мені б хотілося зробити саме якісну 3Д-модель, щоб можна було повертіти, оглянути з усіх боків і т.д. Тому ще одне питання залишається в силі. А саме: де берете розміри, креслення, текстури? Особливо це стосується старовинних об'єктів, яких зараз немає, або які дуже змінені.

Це питання, в першу чергу, адресоване kotykS, оскільки у вас вже є досвід моделювання таких об'єктів.

я не моделюю. Моделює Kazus. Я тільки постачаю йому матеріал. Старі вигляди об'єкту,поштівки, фото, інформацію про будматеріали, колір, точне розміщення об'єкта і т.д. Далі він все робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от, любі друзі! З радістю представляю наступний об'єкт реконструкції-моделювання історичних об'єктів Луцька. Це так званий князівський палац, де монархи в гостях у Вітовта раду радили. Архітектура Ренесансу. Висота та конструктивні особливості вежі, входи і мости, наявність церкви І.Богослова у дворі, колір черепиці, форма й архітектура палацу, ландшафт місцевості відповідають історичній дійсності.

Моделює Kazus.

post-3831-1255710236.jpg

post-3831-1255710418.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте хтось текстурки ВНУ Лесі, а то модель готова теж. Треба текстурувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...