Перейти до змісту

Арсений?? Онаний!!!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Кто еще не видел:

Украинский рекламный креатив тихой сапой подбирается к состоянию предвыборного экстаза. Последние лет пять на «незалэжной» скучно и так никому не было. Теперь же дровишек в топку подкидывает разворачивающаяся война билбордов. Не успел один из кандидатов на пост президента страны Арсений Яценюк выпустить свои сумрачные рекламные конструкции, как на них тут же посыпались пародии – к занятному кролику, спасающему пасеку, теперь добавился еще и зловещий «Онаний», требующий выбирать президента с 25 лет.

©

38.jpg

оригинальный рекламный плакат Яценюка

20090716-onaniy.jpg

то, что появилось позднее, в том числе в Луцке :)

_cb6591f047f7ced02ff5e487932eb2db.jpg

и просто в интернетах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Але Яценюк все ж достойна альтернатива тимошенко, януковичу, ющенку і їм подібним (хоч реклама в нього якась чегеварська вийшла)

post-6285-1248171993.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как по мне - низкая и пошлая чернуха. И неважно на кого эта пародия, она просто недостойна уважающих себя конкурентов....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про цю рекламу і того, хто на ній зображений дуже багато говорять. А від реклами це і вимагається. Іншими словами до неї ніхто не залишився равнодушним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя... раніше передвиборча агітація була типу "дивіться який я класний", а тепер "дивіться які всі інші погані.."

Імхо нема там нікого за кого варто голосувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как по мне - низкая и пошлая чернуха. И неважно на кого эта пародия, она просто недостойна уважающих себя конкурентов....

а там таких и нет. И никогда не было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виражаю власне ІМХО.

Креатив "Арсеній" та пародія "Онаній" схоже робота однієї "творчої майстерні".

Якшо відкинути всі асоціації, що виникають першими, типу "Ай-яй-яй бідний молодий кандидат", "Обливають брудом", "Сволачі і пАдонки стара еліта", так от якщо це все відкинути, і підійти логічно, то перша плюс друга хвиля бордів якраз і зробить ефект.

Особисто у мене реакція на перші борди була (як любить виражатись Осінь) "Шозанах?", але "Шозанах? намбер ту" поставив все на свої місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись читав, що найтупіша реклама- найкраще запам'ятовується. А те що ''антиреклама'' з тої самої контори, не сумніваюсь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, хоч мене вже сварили тут, шо я його занадто цитую, але я таки не втримаюсь:

атлетичний юнак, нордична краса i гiтлерюгендiвська зачiска; одягнут просто i зi смаком: в бiлу сорочку i короткi шкiрянi штанцi; з рiзних бокiв Павлiк Морозов перетягнутий мiлiтарними шкiряними ремiнцями.

©

а чо тіпічний, коричневий, як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замахали эти полттехнологии - дурные бигморды, палатки по городу в стиле "госпиталь MASH". А что дальше будет, ближе к выборам? Богословская на воздушном шаре будет летать? А Витренко? Мляяя.......

Предлагаю покреативить. Есть люди знакомые с фотожопом? Я начинаю...

post-4122-1248216604.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лично я за онотоле голосуну ! - реальные слова, нет глупых обещаний , мужественное лицо встречает Опаколепсис!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже, як примітивно :_20:

Власне те що це штаб Яценюка цю "антирекламу" робить, я вже не сумніваюсь

Я думав щось цікавіше вигадають :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реклама пейсатого доставляет.... сильно не заморачивались зато эффект какой..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідний з тими хто приписав рекламу і антирекламу одному виборчому штабу, якщо глянути логічно - реклама це купа грошей і що логічніше: викидати їх на образу іншого кандидата, що, враховуючи менталітет українців, однозначно принесе йому бали, чи паралельно (перпендикулярно) піарити власного кандидата на фоні золотої пшенички і синього неба, чи в шахту на 5 хвилин засунути.

імхо реклама-антиреклама попахує чимось симітським

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант...

чим твій варіант відрізняється від варіанта з поста №3???ти би хоч тему читав перед тим як "постити"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Онаній 27 липня, 09:51 95.133.198.247

Арсений мал и глуп и невидал больших за......... Єдиний і послідовний політик це наш президент Тимошенко Ю.В. Ми переможемо.

"

Знайшов ось такий коментар в інтернеті. Прихильник БЮТ підписався ОНАНІЄМ.

Фрейд мені підказує, що це не просто так.

А ще чув неперевірену інформацію, що піаром БЮТ займається або буде займатися А.Лєбєдєв.

Складається нехитра, але цікава комбінація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
згідний з тими хто приписав рекламу і антирекламу одному виборчому штабу, якщо глянути логічно - реклама це купа грошей і що логічніше: викидати їх на образу іншого кандидата, що, враховуючи менталітет українців, однозначно принесе йому бали, чи паралельно (перпендикулярно) піарити власного кандидата на фоні золотої пшенички і синього неба, чи в шахту на 5 хвилин засунути.

Не згоден. Цей принцип був би ефектним (ефективним) якби мова йшла про маловідомого кандидата, до якого потрібно привернути увагу. А Яценюка і так кожна собака в країні знає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...