Перейти до змісту

Акции и скидки в магазинах Луцка


lumax

Рекомендовані повідомлення

Как всегда, на создание темы подтолкнула жизненная ситуация. Сегодня мы с женой занялись поиском толковой демисезонной мужской куртки, которую можно одеть и на пиджак, и к джинсам, и чтоб фасончик был не стариковский. Обойдя весь Ювант, весь базар и близлежащие магазины - ничего толкового не нашли. Поехали в центр и, на диво, в магазине Savage я увидел именно то, что искал. Стоит сия прелесть 948грн. Какова же была моя злость и обида, когда я узнал, что еще ВЧЕРА эта куртка стоила на 300грн. (!!!) дешевле, потому как вчера еще действовала 3-дневная акция с 30% скидкой на ВСЕ товары магазина.

Вы можете подумать, что эта тема - скрытая реклама? Ни фига! Я просто предлагаю отныне устраивать обмен полезной информацией. Как знать, если бы такая тема существовала - возможно, я не опоздал бы и сэкономил бы свои кровные 300 денег.

То есть, суть моей идеи такова - видите где-то в городе крутую акцию или скидку на любой товар (одежда, бытовая техника, услуги - все что угодно) - сообщите об этом форумчанам. В любом случае, эта информация окажется для кого-то полезной, а вам лишний раз спасибо скажут. ;)

Если тема нарушает правила форума - сносите нафик. Но я считаю её общественно полезной! Если тема не в том разделе - переносите. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 731
  • Створено
  • Остання відповідь

підтримую

зараз у Фуршеті знижка на дитячі іграшки 70% (певно ліквідовують відділ). Народ гребе м'які і їм подібні які раніше вартували від 100 грн за смішні гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую

зараз у Фуршеті знижка на дитячі іграшки 70% (певно ліквідовують відділ). Народ гребе м'які і їм подібні які раніше вартували від 100 грн за смішні гроші

оО Дякую!) Потрібно щось племінниці на Великдень подарувати а тут на 70%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую

зараз у Фуршеті знижка на дитячі іграшки 70% (певно ліквідовують відділ). Народ гребе м'які і їм подібні які раніше вартували від 100 грн за смішні гроші

оО Дякую!) Потрібно щось племінниці на Великдень подарувати а тут на 70%

На щось якісне можеш не сподіватись, я купив малій ляльку і їй вже майже капець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз у Фуршеті знижка на дитячі іграшки 70%

Блин, а я уже на куртку все потратил.... :) Ушел плакать за несэкономленными 300 грн. которые можно было бы потратить на игрушки... :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую

зараз у Фуршеті знижка на дитячі іграшки 70% (певно ліквідовують відділ). Народ гребе м'які і їм подібні які раніше вартували від 100 грн за смішні гроші

ТЦ Глобус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую

зараз у Фуршеті знижка на дитячі іграшки 70% (певно ліквідовують відділ). Народ гребе м'які і їм подібні які раніше вартували від 100 грн за смішні гроші

Мені здалося, що тільки рекламку повісили, а ціни ті ж самі :unsure: . Хоча, на м'які не звертав уваги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно ні. за 70грн лежав конструктор який мій старший облюбував собі раніше. купив його я вроді в п'ятницю за 22 грн. і мені і йому приємно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь годину назад був в Фуршеті і коли розплачувався звернув увагу, що дві дівчини набрали повний оберемок м'яких іграшок! Я ще подумав нафіга їм стільки, а тут от читаю, що знижки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волинь-АВТО знижки на Ланоси 2008 року на 5 000 грн... Правда самих автомобілів нема, але під замовлення знайдуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, темку уже прикрепили - спасибо! :)

В ЦУМе на первом этаже, в отделе компьютерной техники акция на копировальную бумагу. Цена, как по мне, даже очень суперская - 29грн за пачку бумаги Maestro. Налетаем! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, давайте конкретно то то і то, так і так, там і там, бо тема ризикує за пару днів стати безкінечно довгою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЦУМе на первом этаже, в отделе компьютерной техники акция на копировальную бумагу. Цена, как по мне, даже очень суперская - 29грн за пачку бумаги Maestro. Налетаем! :)

Облом, не 29 грн, а 29 грн 99 коп (30 грн). Десь півхвилини чекав здачу доки дошло :ohmy: Копійку здачі вже не став вимагати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.mediamarket.lutsk.ua/index.php?productID=27249 - Папiр Maestro Standart А4 80г/м2 500л - 27грн. без акції, просто так :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене передпасхальна розпродажа - дешевше не знайдете НІДЕ ! )))

http://www.ostfront.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене передпасхальна розпродажа - дешевше не знайдете НІДЕ ! )))

Было бы неплохо указывать в теме, на какой товар идет акция и какой процент скидки. Иначе тему превратится в сугубо рекламную...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам прикупив 6-ть м'ягких іграшок не поганої якості по 20-25 грн кожна. Буде на Паску на волочебне що нести. Такі самі іграшки в "Тигресі" зараз вартують грн по 50-80 кожна. Вчора на вечір толкового вже нічого майже не залишилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кравчука біля спорткомлекса "Олімпія" в Відкрився продуктовий магазин, вньому взяли в оренду невеличку площадь в якому іде розпродажа на хороший одяг фірми D&G,Versachi,Armani . Джинси 180 грн , хороші стильні рубашки від 75 грн. (Турция) Одяг з магазину "Ювант". Також є жіночій одяг. Сам скупився на 700 грн=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...