Перейти до змісту

"Сканующі фотографи"


druid

Рекомендовані повідомлення

Став свідком однієї вельми цікавої історії.

Трапилась вона з пані Тетяною Должко, учасницею однієї із фотовиставок "Фотошпора" (але не учасниця фотоклубу "Спалах", як це відзанчено на їхньому сайті).

На сайті була помічена одна недоречність - було знайдено фотороботу Тетяни серед фотокарток панянки Вікторії Прокопчук.....

На думку спало дві версії - або учасники клубу недбало ставляться до свого сайту та своєї репутації, або

вирішили позайматись плагіатом, зокрема, шановна Вікторія. Хочеться вірити, що все-таки це звичайна помилка адмінстратора сатйу... гірше, якщо дійсно ця дівчина, яка іменує себе фотохудожником банально зісканувала Тетянину фотороботу, обробила грубо у фотошопі і виставила за свою....

Шкода, що керівництво фотоклубу не звертає на такі речі уваги, шкода що ті ж організатори фотовиставок не повертають фоторобіт учасникам і не гарнтують їм захисту авторських прав...

Тетяна зверталась до адміністратора сайту і писала на їхній форум:

"Мені особисто не повернули фотокарток, в результаті вони якимсь чином потрапили під авторство іншої людини.

Уклінно прошу виправити цю помилку, недоречність, чи як іще можна це назвати. Оскільки у мене є достатньо доказів - що ця фоторобота моя і що з нею я брала участь в одній із "Фотошпор""

А тепер трохи деталі:

1. Ось фото на сайті фотоклубу Спалах

http://www.spalah.h.com.ua/uchas/prokopchuk/04.jpg

"Те що фото скановане помітно неозброєним оком, оскільки лінії у жовтій обводці фотокартки не прямі, а заокруглені, не паралельні краям фото. Окрім того відразу ж помітне недбале корегування фото в фотошопі - швидше за все було використано один із ефектів інстурменту brush..." - Тетяна Должко

Справжня авторка сумніваються, що псевдоавторка вкаже місце час та умови зйомки даного фото... і що у неї є оригінальне фото до обрізки та корегування кольору і накладання рамки. Зокрема у справжньої авторки є всі початкові кадри, а також перше оригінальне фото, некадроване і некоректоване....

Ось, милуйтесь

post-2316-1210771251.jpg

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воістину МОЧИТИ!

А ще ставити на власних фотографіях цопик © перед тим, як здавати на виставку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Да там на сайті дуже добре видно як затусувалась фотка Т. Должко в переліку фоток В. Прокопчук. Рамка видає злочинні наміри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як мочити?

Тут вже справа принципу - щоб навчити і щоб більше так не робили.

Негарно, погодьтесь..... А ті ж негідники мовчать - ні слуху, ні духу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке написав адміністратор сайту, на якому була розміщена фотографія:

"Вельмишановна пані Тетяно, приносимо свої вибачення за безглузду помилку. На даний час вона виправлена."

Тему можна закривати.

ЗІ. Люди, будьте уважними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...