Перейти до змісту

Легке саморобне туристичне спорядження.


bond

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім любителям активного відпочинку, і автономного проживання на природі.

Пропоную в цій темі поговорити про легке саморобне туристичне спорядження (одяг, палатки, спальні мішки, рюкзаки, засоби для приготування їжі і т.д.), про спорядження, яке легко носити в рюкзаку, або возити на велосипеді.

Хто що робив? Використовував? Враження, побажання, цікаві ссилки і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ось така саморобна пічка на дровах з примусовим піддувом повітря. Основну ідею взяв на форумі сайта http://travel.org.ua/, яку підкинув КВН. Деякі елементи придумував сам.

IMG2256-1198324511.jpg

IMG2256-1198325343.jpg

Пічка дуже економічна в порівнянні з звичайним вогнищем. Повітря в дрова подається через нижню сітку. А також нагріваючись піднімається між двома стінками пічки, і подається вже в дим підігрітим через верхні отвори в внутрішній стінці, догоряють незгорівші частинки що знаходяться в димі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

цікава інформація на любителів саморобок:

http://zenstoves.net/LinksGeneral-DIY.htm#...etAlcoholStoves

нюанс-все на англійській :huh:, але картинки пояснюють багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава інформація на любителів саморобок:

http://zenstoves.net/LinksGeneral-DIY.htm#...etAlcoholStoves

нюанс-все на англійській , але картинки пояснюють багато.

Колись бродив на цьому сайті, да там багато цікавих саморобних пічок. А те що сайт на англійській не дивно, в плані саморобок буржуї продвинулись далі за нас.

Зробив собі ще такий пальничок на етиловому спирті. Робиться з двох баночок з під пива. Дуже легенький, але треба носити з собою спирт. Для однієї двох людей на недовгий похід це непоганий варіант. Але якщо людей більше то по вазі краще виходить газовий пальник з балоном.

IMG2256-1199793061.jpg

За часів советів було багато саморобок, але палити спирт для готування їжі могли додуматись тільки буржуї.

Для більшості наших людей страшно звучить. "Спалив 50 грам спирту, шоб випити кружку гарячого чаю" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажи pls які банки добре підходять для виготовлення.

З того сайту зрозумів що беруть банки від різних напоїв, різних виробників-мабуть мають технологічну розбіжність в діаметрах.

пробував обидві від того ж самого напою-то рвуться, мнуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вставити одну баночку в іншу ще можна так. Для цього треба вузькими плоскогубцями на одній з них зробити гармошку. Дивіться малюнок.

IMG2256-1203883259.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вирішив пошити собі гамак для походів в гори. Пошив з якої небудь тканини, щоб визначитись з викройкою (чорновий варіант). Пізніше пошию з нормальних легких матеріалів. Хто був в горах з палаткою знає як деколи важко знайти місце під неї. З гамаком, якщо є дерева простіше, можна підвіситись на любому схилі. (появляється 1000000 нових місць для ночівлі) В ньому мягко спати. Якщо дерев нема його можна буде встановити на землі, як палатку.

Цей гамак зроблений по принципу підвісних мостів, стропи провісають, а сам лежиш рівно (не зігнутий).

В ньому зверху планую зробити сітку від комарів, і тент від дощу. В дощ спочатку розтягуєш тент, а потім під ним спокійно натягуєш гамак, не мокнучи.

Сьогодні з Yaryk -ом сходили в ліс підвісились пофоткали.

IMG2256-1206296427.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це дуже класний гамак. Від класичного варіанту він відрізняється способом протяжки шнурків по бокам. В такому гамаку тіло лежить горизонтально, що набагато зручніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут повно ідей:

http://thegoat.backcountry.com/category-view/?cat=Camping

(жаль на ангельском)

Особливо вразив сосооn

cocoon.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

http://bizzon.com.ua/product_info.php/cPat...roducts_id/2678

tatonka_alcohol_1.jpg

отаке... из плюсов - я так понял, что спирт можно затушить и закрутить крышкой для дальнейшей траниспортировки прямо в горелке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да... транспортування спирту - плюс. Але мінус в вазі 95г. З баночок з пива аналогічної конструкції виходить 12г.

Я хочу так розрахувати дози заправок, щоб все вигоріло і страва готова. (Наприклад закипіло 0,6 л води і покипіло 20 хв). Заправляти буду шприцом.

І ще спиртовки такої конструкції горять досить інтенсивно. Для кипіння такої інтенсивності не треба. Тому спиртовки роблять такі, щоб інтенсивність можна було регулювати. (Здається до цієї також є регулятор полумя, правда не знаю як він працює) Або беруть з собою дві шт (одну для закипання, а другу, слабшу для підтримування кипіння).

Для спиртовок, ще потрібно робити вітроекран (чув що ККД збільшується десь в два рази, але сам не перевіряв.)

Вирізав вітроекран поки що з стального листа 0,5мм. (вага 313г) Але хочу десь знайти дюральку 0,3 мм (буде важити 67г). Може хтось зможе підказати де можна взяти? Буду вдячний. Може хтось знає де є скупки кольрових металів?

На фото показана також прихватка для переміщення гарячого казанка. (важить 14г.)

IMG2256-1212610614.jpg

IMG2256-1212610720.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
тут є почитати російською про легккохідний туризм і спорядження:

http://legkohod.com

Угу, читали. Корисний ресурс.

На сайті можна знайти багато цікавих ідей та думок щодо полегшення ваги вашого рюкзака :)

Раджу почитати, інформація корисна для пішохідних та веломандрівників!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу надати посилання, опис щодо гамаку ( Post #8), можливо сайт з викройками підскажете...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
прошу надати посилання, опис щодо гамаку ( Post #8), можливо сайт з викройками підскажете...

Ідея гамака взята з цієї картинки

IMG2256-1217971321.jpg

Картинка з www.hammockforums.net Там є багато гамаків, і цікавих ідей.

Але я свій робив тохи не так. Довго розказувати. Можливо іншого такого самого в світі ще немає.

agere якщо тебе цікавить цей гамак і хочеш шити, то пиши мені в аську. Розкажу детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Десь пів року назад придумав такий гамак.

IMG2256-1228414950.jpg

Основна ідея мінімізація площі тканини (десь 1 м кв). Відповідно і вага невелика виходить.

На днях накінець пошив. Лежати в ньому дуже зручно, лежиш рівно, якщо сильніше натянути, то вигинаєшся в іншу сторону. На походи гамак не розрахований. А от для відпочинку в лісі в самий раз.

В основному планував його використовівати для виїзду в ліс на веліку.

Фото викладу на днях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі за офтоп. якраз працюю над сайтом такої тематики... мож хтось має якісь думки, пропозиції.... пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні зїздив в ліс гамак фоткати, але треба було б ще когось взяти. Спочатку не встигав за 10 секунд добігти до гамака, роззутись і залізти ;)

IMG2256-1228925200.jpg

IMG2256-1228925238.jpg

IMG2256-1228925267.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останій гамак просто супер ось цікавить чі не затерпає шия )

Ні не затерпає. Лежати однаково зручно, як на спині так і на боці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
а як варіант замість етилового спирту використовувати сухий ?

Я один раз пробував гріти воду сухим спиртом. Мені щось не сподобався цей процес, але "внятоно" пояснити чому, не можу, щось не тяне мене до сухого спирту :)

KindomEvil пробуй використовувати сухий. Експерементуй і пиши результати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

post-2256-1235936633.jpg

Ось знайшов в себе таку фотку. Це ми експеримент в Криму проводили.

Засипали повну пічку сухих дров підпалили і поставили піддув (вентилятор з електродвигуном). Спочатку сильно диміла, потім дрова загорілись з "хлопком" і дим відсікся (на фото якраз видно, як горить, а дим закінчується на рівні кришки).

Літр води тоді закипів зв 3,5 хвилини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...