Перейти до змісту

Розваги для дітей у Луцьку


tamiris

Рекомендовані повідомлення

Зараз зима. Дитину вже не виведеш на увесь день на прогулянку і доводиться щось вигадувати, щоб урізноманітнити і її, і своє життя.

Зараз у Луцьку:

- відкрився "сезон" у ляльковому театрі. Вистави йдуть щонеділі о 12.00, квитки швидко розбирають, тому треба брати раніше. Квиток - 3 гривні.

-у драмтеатрі 16 числа повтор "Мауглі". Непогана вистава, йде годину, шоу, цікаво. Квиток - 4 гривні. Для дітей репертуар не такий багатий, але все ж щось показують час від часу.

- недалеко від б-ки Пчілки є музей військової техніки. Танки, гармати...Хлопцям цікаво буде. Ми були в травні.

-залізниця для дітей починає працювати з травня все літо.

-цирк приїжджає щоліта приблизно в кінці.

-"Тік і ток" - хоча там наполовину вже все потрощене, але по трубах цікаво полазити і самому. ;)

-малий мій любить ходити на 33-му до літака: крутить там колеса, холдить по сходах.

-зоопарк (не знаю, чи зараз працює).

- у "Там-Тамі" є кімната відпочинку (діти від 3 років). Там теж можна трохи дитині "потусуватись"

Є ще якісь ідеї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сегодня кума поведала историю о том, как во время лазанья с сынишкой по трубам в "Тик-и-Ток", наткнулась на аккуратно наложенную кучку, прикрытую сверху туалетной бумажкой. Каково? :)

PS: Надо же, как нехорошо получилось.... У меня 800-ый пост - и про какашки... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще є дитчий майданчик в парку, подарунок від Рошен. І біля Там-Тута.

Правда там зажди повно народу....

А взагалі, моя мрія, щоб в Луцьку був центр дозвілля для всієї сімї. Я бачив багато таких в штатах. просто супер, дітей за вуха не витягнеш.

Басейни різні, спортзали, зали для скейтбордистів ікуча всяких приколів. платищ 10 баксів і абонемент на весь день. Можеш входити і виходити з приміщення скільки хочеш. Супер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну немає слів.... (це про какашки). ;) В "Тік-Току" в трубах взагалі брудно. Після повзання все приходилось відчищати дуже довго.

А майданчик ще є біля Вопака на Відродження. Маленький, але моєму малому сподобалось.

От хтось би взявся зробити платний нормальний розважальний центр, можна і на вулиці, то було бт хоч куди дитину зводити погуляти. Але не біля заправки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

З 28 лютого по 9 березня буде цирк. Дітям до 5 років - безкоштовно. Найдорожчий квиток 40 грн, найдешевший - 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вношу коррективы - цены в кукольном театре поменялись с нового года. Теперь цена зависит от ряда, в котором собираетесь сидеть. Задние ряды так и стоят по 3грн за место, серединка - 4грн, а на первые 10 рядов билеты по 5 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора мимоволі почула, що в Луцьк приїхала виставка чи то акваріумів чи ще чогось у тому роді. Хто знає про це? Місце, числа, ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже актуальна тема. Я хотіла заводити подібну. Чула, що в "Мандрах", колишній "Зміні" в малому кінозалі демонструють мультики і дитячі фільми. Хтось проце чув? А в "Промені", взагалі, працює меньший кінозал?

Актуальна проблема, де організовувати дитині день народження, щоб дітки могли погратися, а не дорослі напитися. Тік-Ток себе вже віджив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в "Промені", взагалі, працює меньший кінозал?

а что, "Версаль" отменили уже?

lumax, ты там кино теперь крутишь? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в "Промені", взагалі, працює меньший кінозал?

а что, "Версаль" отменили уже?

lumax, ты там кино теперь крутишь? :D

:( Точно! Я й забула!!! Старію :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуальна проблема, де організовувати дитині день народження, щоб дітки могли погратися, а не дорослі напитися

Хорший вариант - пикник на природе. Нашему очень понравился такой праздник. Но сейчас еще холодно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуальна проблема, де організовувати дитині день народження, щоб дітки могли погратися, а не дорослі напитися

Хорший вариант - пикник на природе. Нашему очень понравился такой праздник. Но сейчас еще холодно...

А коли день народження? Тут на Молоді кафе дитяче будують. До літа, напевно, буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут на Молоді кафе дитяче будують. До літа, напевно, буде.

Неужели?!! Наконец кто-то сообразил построить детское кафе и в нашем городе! Жду не дождусь...

Не могу сказать как на счет празднования ДР, но знакомые говорят что после ремонта кафе в Вопаке \возле Собора\ очень даже неплохое. И для деток интересно - там вроде на втором этаже фонтанчики и пр. Информация не проверена \временно :)\. И цены на знакомые нам с детства пирожные приемлимы. Надо заглянуть, поностальжировать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуальна проблема, де організовувати дитині день народження, щоб дітки могли погратися, а не дорослі напитися

Хорший вариант - пикник на природе. Нашему очень понравился такой праздник. Но сейчас еще холодно...

Звісно, так і роблю із старшим сином. А менша народжена в зимовий період. От і мудруємо.

Хотілося б, щоб було не просто кафе, а з ігровими штучками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Мені цікаво як поживає тік і ток сьогодні?там все так як було загаджено?чи вони вже шось поправили?хто був недавно,поділітся враженнями

чув щось схоже відкрилось в торговому центрі "Варшавський",хто був,що знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво як поживає тік і ток сьогодні?там все так як було загаджено?чи вони вже шось поправили?хто був недавно,поділітся враженнями

да вроде тик и ток уже полгода(а может ещё больше) как закрыт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно закрили - але у Промені закрили і перенесли у Варшавський - на третій поверх, змінили цінову політику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стало дорого, дуже дорого. Площа атракціонів зменшилась. Раніше це був великий зал, а тепер між сходами зробили навіс із трубами. А в загашникових зальчиках поставили автомати. Нічого доброго. Краще вже був "віджитий" "Тік і ток" в "Промені" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Порадьте, де можна відсвяткувати дитині 10-ти річчя? Можливо на сьогодні є якісь заклади (окрім адреналіну та мадагаскару)?

А можливо хтось порадить з власного досвіду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мого сина запрошували на таку річницю у БоулінгКлюб. Прийшов дуже задоволений.

Клуб здається десь на Волі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось можливо чув про диско-бар, що в палаці піонерів.Кажуть ніби він знову працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи працює саме диско бар - але мій малий і туди ходив зовсім недавно на ДР. Чи то дискобар чи що я не знаю. Вечором попитаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А мені Тікіток більше подобається у Варшавському якраз. Там набагато чистіше, ніж було у Промені, і автомати з"явились нові.

Мого сина запрошували на таку річницю у БоулінгКлюб. Прийшов дуже задоволений.

Клуб здається десь на Волі

Мабуть ви маєте на увазі Зефір. Він в районі Київського майдану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А ми ходили з малим на каток (4,5 роки). Так сподобалось! Стільки вражень!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...