Перейти до змісту

У "Волині" новий головний тренер


jasfan_ua

Голосуїм  

21 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні вранці завершилися переговори між охтирським "Нафтовиком" та Віталієм Кварцяним з приводу тимчасового переходу останнього на пост головного тренера охтирців. Тож Віталій Володимирович залишив "Волинь" і разом з своїм помічником Володимиром Журавчаком відбув до стану нафтових магнатів.

Сьогодні ж о 10-й ранку футболістам "Волині" було представлено виконуючого обов'язки головного тренера команди - Богдана Романовича Бандуру.

Богдан Романович Бандура

Народився 30 січня 1960 року в м. Кисельовську Кемеровської обл.

Навчався у Львівському спортінтернаті. Перший тренер - В.І.Борейко

Амплуа гравця - нападник

Закінчив Львівський інститут фізичної культури

Виступав за команди:

"Авангард" Рівне (1980, 1987)

"Карпати" Львів (1981, 1989)

СКА "Карпати" Львів (1982-87)

"Карпати" Кам'янка-Бузька (1991)

"Скала" Стрий (1992-93)

ФК "Львів" (1993-95)

Тренерська кар'єра:

"Карпати-2" Львів (2001-2002, головний тренер)

"Газовик-Скала" Стрий (2003-06, головний тренер)

ФК "Львів" (2006 - квітень 2007, головний тренер)

Останнім місцем роботи Богдана Романовича був ФК "Львів", котрий йому у минулому сезоні довелося реанімувати після тривалого забуття. У першому колі попереднього чемпіонату львів'яни загалом виступали досить вдало, проте на початку квітня цього року керівництво клубу звільнило Богдана Бандуру після домашньої поразки його команди від "Волині" з рахунком 0:2.

Крім того, відбулися й певні зміни у загальному тренерському штабі "Волині". Так, виконуючим обов'язки старшого тренера призначено знайомого уболівальникам лучан Степана Павлова, а до числа тренерів додався й близький соратник Богдана Бандури - Андрій Чіх, котрий працював асистентом нинішнього керманича "Волині" у Львові, а у дванадцятому чемпіонаті України деякий час перебував на посаді головного тренера золочівського "Сокола".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня известный специалист Виталий Кварцяный приступит к работе на новом поприще. Как сообщает "Спорт-Экспресс в Украине", утром Кварцяный должен прибыть из Луцка в Ахтырку, чтобы занять должность тренера-консультанта "Нефтяника". Сергей Шевченко, выводивший ахтырчан в высшую лигу, по-прежнему остается главным тренером команды. В Луцке Кварцяный отработал последние семь лет (всего 12). Матч против симферопольского "ИгроСервиса" стал для него 400-м в карьере наставника "Волыни".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашли мля кого тренером волыняк поставить - лэмку :D .. пипец... сразу видно что клубу на болел насрать... гнать этого бпндуру назад в его львов!!! НАФИГ ЛЭМОК!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, найкращою кандидатурою на місце сран...го Кварца є В.В. Байсерович. З Волинню довго працює, молодих тренерує.

Доречі, на останій спартакіаді по футболу і бійцями 89-90 рр народження здобув золото по Україні

Такі люди нам потрібні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пролог: "Ай л би бэк" А.Шварцнегер

У четвер ввечері Віталій Кварцяний після нетривалого перебування у стані охтирського "Нафтовика" повернувся до Луцька і, судячи з усього, залишиться керувати "Волинню". Нині команда, готуючись до матчу 6-го туру в Черкасах проти місцевого "Дніпра" під наглядом Віталія Кварцяного і Володимира Журавчака проводить тренування на стадіоні "Підшипник"

Эпилог: Куда он деницца ;) ... :D

"сран...го".... слыш... чем те Кварц неугодил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю його продажним, напевне не сподобалось йому там, і який нормальний тренер покине свою команду яка тільки набрала обертів і починає показувати цікавий футбол. Моє ставлення даКварца не змінилося, і шоха він є заслуженим тренером України і людиною яка 12 років віддаля Волині, іти в команду-аутсайдера на посаду тренера-консультанта. Цитую:"судячи з усього, залишиться керувати "Волинню. Як він міг взагалі піти. Вболівальникам такі речі не подобаються. В.Кварцяний нажив собі багато врогів такими речами і мабуть в Луцьку не залишиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю його продажним, напевне не сподобалось йому там, і який нормальний тренер покине свою команду яка тільки набрала обертів і починає показувати цікавий футбол. Моє ставлення даКварца не змінилося, і шоха він є заслуженим тренером України і людиною яка 12 років віддаля Волині, іти в команду-аутсайдера на посаду тренера-консультанта. Цитую:"судячи з усього, залишиться керувати "Волинню. Як він міг взагалі піти. Вболівальникам такі речі не подобаються. В.Кварцяний нажив собі багато врогів такими речами і мабуть в Луцьку не залишиться. [

Вот народ у нас.Захотел человек себя попробовать реализовать на новом месте ,так сразу продажный.А то что он сделал для Волыни больше чем все бывшие тренера вместе взятые так это не всчёт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не зміниться !!! Що з Кварцяним було, що без нього ! Побачите...

Хіба шо будуть футболісти менше пілюлєй получати в перерві :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рік напевне в футболі ти не орієнтуєшся. Якби ти був обізнаний в цій справі то знав: футбольні тренера не прості люди - проста людина може спробувати себе на новому місці, самореалізуватись, в футболі це називається - ЗРАДОЮ, ще й великою, це гріх кидати команду посеред сезону, залишати напризволяще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рік напевне в футболі ти не орієнтуєшся. Якби ти був обізнаний в цій справі то знав: футбольні тренера не прості люди - проста людина може спробувати себе на новому місці, самореалізуватись, в футболі це називається - ЗРАДОЮ, ще й великою, це гріх кидати команду посеред сезону, залишати напризволяще

Імхо, зря ти так. Особисто я не сприймаю це як зраду. Тим більше це можна назвати відрядженням. Скоріше за все Кварц буде слідкувати за Волинню і підказувати тренерам щодо складу та тактики. Зрештою це не він винен. Кварц же сказав -- як йому накажуть так і буде. Наказав Столяр. Отже йому видніше що краще для Волині а що гірше. Значить це в якомусь плані для Волині вигідно, це відрадження. Хіба не так?

А на питання краще буде від цього Волині чи ні... на мою думку буде НЕ ГІРШЕ. Хоча здається планують взяти Піщура в НАфтовик, а звідти когось в Волинь перевести. Не знаю як це буде впливати на гру Волині, майбутнеє покаже.

Я поки що настроєний оптимістично. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо усе обговорення, якщо людина вам сказала що Кварц повернувся. Інфа розміщена на клубному сайті, тільки цікаво чому клуб не зробив офіціцйної заяви для ЗМІ?!

Задовбують вже так звані темні справи двох прздидентів Волині, хоча нічого не маю проти Кварца як тренера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хва гнаць на Кварца. Только под руководством Кварца Волынь прохавала что такое высшая лига, причем нехило прохавала... Кварц вывел Волынь из вековой жопы в энных лигах... ему только за это надо табличку на авангарде наклепать типо "Славсьо славсьо во веки веков"... не знаю как волынь буит без ВВК... лучше или хуже... буит со временем видно а пока Кварц есть эт харашо... я ему верю что не за горами опять высшая лига...

На счет измены. Такой уж он Modern football... помню се даже на

обои поставил рисунок - "Against Modern Football" ... канеш это нехорошо... это даже больше чем нехорошо... С тех пор как футбол в руках у ж*дофф то так оно и буит дальше... президент нашего клуба не исключение... посему такая радикальная мера как совсем не переходить нереальна... компромисс не переходить в так называемые клубы-враги. для Волыни это Верес, Карпаты (все львовские клубы), Черноморец и металист Харьков... так то....имхо канешно же..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рік напевне в футболі ти не орієнтуєшся. Якби ти був обізнаний в цій справі то знав: футбольні тренера не прості люди - проста людина може спробувати себе на новому місці, самореалізуватись, в футболі це називається - ЗРАДОЮ, ще й великою, це гріх кидати команду посеред сезону, залишати напризволяще

зрада, не зрада... мені не має різниці ! я висловив свою думку на рахунок чи буде краще Волині і все.

думай сам... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварц знову у Вонині!!! Да хлопці входить, що все це була брехня!

http://www.fc.volyn.net/news/20070817.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нікуди він з Волині не піде. В нього 25 % акцій, і я не думаю що він не захоче взяти свої дивіденди. Вже колись теж йшов і навіть написали що пішов, а ми прийшли на стадіон і питаємо в тьоті що білети продавала чи правда що Кварц пішов, а вона нам: "Не знаю чи пішов, але хлопців тренує бо матюки аж до нас чути" :) Так що до таких рокіровок ми вже звикли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В них зі Столяром були якісь конкретні плани зприводу Нафтовика, що за плани,напевно,підкаже назва команди. АЛе в Нафтовика свої боси, з якими видно не все так гладко, тому Кварц і в Луцьку, але це ще не означає що він залишається в Волині...Через тиждень, 5 днів, 3 дні все може змінитись. Люди ж вони такі, що можуть 5 разів на хвилину змінювати рішення, особливо якщо врахувати що клуб з Охтирки знову програв, а тому думаю переговори обов'язково продовжаться, та і ніхто не казав, що вони закінчились, Кварцяний просто поки що в Луцьку..

А те що для Волині втрата ВВ(якщо все ж втрата!?!!) негативне явище - зрозуміло, але думаю Бандуркін чи як там його, локальні задачі здатен вирішувати, просто рівень інший...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...