Перейти до змісту

То все фігня, а давайте.....


druid

Рекомендовані повідомлення

Поки вирішується питання з велоквестом, пропоную ох***ну поїздочку в Карпати. Приблизний маршрут: виїзд в пятницю в 19.15 потягом Ковель-Чернівці. Вночі пересідаємо на потяг Київ-Ужгород. В 7 годин ранку ми у Воловці. Піднімаємось на Боржаву, беремо Великий Верх (1600 приблизно), потім по хребту можна катнути на г. Стій (1650 приблизно), потім спускаємось до вдсп. Шипіт. Звідти ригаємо до Славська. Я не дивився на карту скільки там, але не більше 4 станцій дизеля, думаю за пів дня реально. Навечір приїжджаємо в Славськ, там їдемо канатною дорогою на Тростян (1300) і гоцаємо веліками по лижних трасах, поки не набридне (тобто до поїзда). Електричка Мукачево - Львів від Славська десь в 20.00. В Львові пересідаємо знову на Чернівецький і в неділю в 5 годин ранку ми в Луцьку. :) Шо галімо? Хто зі мною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки вирішується питання з велоквестом, пропоную ох***ну поїздочку в Карпати. Приблизний маршрут: виїзд в пятницю в 19.15 потягом Ковель-Чернівці. Вночі пересідаємо на потяг Київ-Ужгород. В 7 годин ранку ми у Воловці. Піднімаємось на Боржаву, беремо Великий Верх (1600 приблизно), потім по хребту можна катнути на г. Стій (1650 приблизно), потім спускаємось до вдсп. Шипіт. Звідти ригаємо до Славська. Я не дивився на карту скільки там, але не більше 4 станцій дизеля, думаю за пів дня реально. Навечір приїжджаємо в Славськ, там їдемо канатною дорогою на Тростян (1300) і гоцаємо веліками по лижних трасах, поки не набридне (тобто до поїзда). Електричка Мукачево - Львів від Славська десь в 20.00. В Львові пересідаємо знову на Чернівецький і в неділю в 5 годин ранку ми в Луцьку. :) Шо галімо? Хто зі мною?

Можно ехать велами до Дубно а уже там садиться на поезд Киев-Ужгород.

Но тогда большой вопрос с Хренниками в воскресенье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фізично - це реально, а те, що буде важко - це вже проблема кожного. В Карпатах нічого важкого - прогулянка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красиво звучить, але це нереально все за день зробити

Наполеонівські плани :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте спочатку в хрінники а в карпати можна в будь- який момент, мені ше треба байк проапгрейдити шоб в карпатах задоволення получать а не ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красиво звучить, але це нереально все за день зробити

Наполеонівські плани :P

А хулі?

Не маю коли чекати. Для мене кожен вихідний - на вагу золота. Тому я і в Хрінники і в Карпати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему нереально? У меня знакомые зимой в Славское ездят на лыжи на один день, и прекрасно успевают и накататься, и вернуться.

А с байками, думаю, такой маршрут вполне реален. Тем более, если это просто прогулка :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)) я просто був недавно там само. приблизно той самий маршрут тільки без байка. справилися за 4 дня.

на байках думаю можна за 2 але не за 1 день це точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сперечатися не буду, я карту ще не бачив, це так на око. Маршрут можна скоротити. Головне, що та сама залізниця і в Славське хочеться. А деталі можна обговорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересует одно: как будет "набираться" 1600 м?

в свое время примерно такую высоту набирали целый день, после чего уже никто и никуда не хотел - ноги-руки отваливались :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересует одно: как будет "набираться" 1600 м?

в свое время примерно такую высоту набирали целый день, после чего уже никто и никуда не хотел - ноги-руки отваливались :P

1600 - це над рівнем моря. Так менше. Я з Воловця піднімався на ВВ десь 3-3,5 години. Якщо відняти годину-півтори на тих траверсах, де можна офігєнно їхати, то вийде думаю години дві. Та є два реальних підйоми, на які треба валити пішком. Їх можна пройти за годину. Все інше - десь так само. Ви ж врахуйте, що лахів майже не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, тоді пойняв...

але поки не зберу свого Стівенса - в Карпати ні-ні... а Бергамонта на собі тянуть - звиняйте :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але там є і такі підйоми шо пішком важко залазити а тут ше і байк на горбі тянути))

спортсмени))))) :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я, гм.. не дуже б сперечалася, але там такі нічогенькі зупиночки дизеля... не то, що в нас біля кожного пеньочка, ми по тому маршруту (приблизно) колись "гуляли", в день не вкладетесь... І що будете робити з "випавшими из строя", особливо на хребті? (і ще, якщо на хребті блуканути, то їздити там можна не один день :))

Поки вирішується питання з велоквестом, пропоную ох***ну поїздочку в Карпати. Приблизний маршрут: виїзд в пятницю в 19.15 потягом Ковель-Чернівці. Вночі пересідаємо на потяг Київ-Ужгород. В 7 годин ранку ми у Воловці. Піднімаємось на Боржаву, беремо Великий Верх (1600 приблизно), потім по хребту можна катнути на г. Стій (1650 приблизно), потім спускаємось до вдсп. Шипіт. Звідти ригаємо до Славська. Я не дивився на карту скільки там, але не більше 4 станцій дизеля, думаю за пів дня реально. Навечір приїжджаємо в Славськ, там їдемо канатною дорогою на Тростян (1300) і гоцаємо веліками по лижних трасах, поки не набридне (тобто до поїзда). Електричка Мукачево - Львів від Славська десь в 20.00. В Львові пересідаємо знову на Чернівецький і в неділю в 5 годин ранку ми в Луцьку. :) Шо галімо? Хто зі мною?

Але людину тра дуже поважати тілько за то, що вона так вірить в свої сили !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийду додому, подивлюсь карту, тоді скажу - реально чи ні.

Для порівняння - Неподалік від Славська є село Верхня Рожанка. Ми з нього пішли через хребет Чорна Ріпа, вийшли на Торунський перевал, потім з нього на Вишківський горган, а з нього до Мислівки. Це все ми зробили пішки за один день з двома вершинами на різних хребтах. Подивіться і порівняйте, тоді скажете чи можливо.

Кажу відразу - цей маршрут не для всіх, але я не думаю, що він є аж надто неможливим.

А для тих, хто думає, що маршрут буде поганим скажу: достатньо продумати два варіанти, з яких можна буде зригнути на найближчу залізницю і маршрут перестає бути небезпечним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєте, я з вами згідний. Такий маршрут проїхати на велосипеді дуже складно. А знаєте, що я зроблю, щоб було краще? Я візьму веліка на горб і пройду весь маршрут пішки...... :smile3:

Ви що всі з мене приколювались? :)

Якихось ср...их 50 км за день - це нереально?

Kostya, скажи їм, що це реально. Народ не вірить в можливості людського організму.

Мавби більше часу і дурості в голові забився б з кимось на шось, що пройду вищевказаний маршрут пішки за день. :)

Тим не менше, якщо погода не підведе (а вона згідно з прогнозами має підвести), прогулянка (я наголошую саме на слові "прогулянка") залишається в силі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

никто не прикалывался.

но, для справки:

мы в Карпатах в первый день прошли около 12-15 км., а на второй день похода 1 км проходили больше 4-х часов.

без детального ознакомления с картой я бы не рыпался.

А с***ных 50 км в Карпатах??? Ну-ну! Я не говорю, что их не пройти, но с таким запалом туда рыпаться опасно. Горы безбашенности не прощают.

Я и сам турист, а брат у меня обходил Урал полярный, Алтай, а уж Карпаты - вдоль и поперек. Так что советую взять карту и составить маршрут с учетом перепада высот.

Ну и конечно, одному там делать нечего, это без вариантов.

Удачи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду. Все це враховано. Боржаву я знаю добре, бо був не раз. Можу навіть приблизно прикинути по часу, скільки це займе. Далі маршрут іде по нормальні асвальтованій дорозі. І лише одна складна ділянка - це перехід через хребет в село Волосянка. Щоправда перепад висот там всього лише 200 метрів. Для порівняння - підйом з турбази "Заросляк" на Говерлу займає приблизно 1,5 години не дуже швидким темпом (швидким можна за 40 хв), а там перепад висот 800 метрів.

Крім того, думаю що заблудитись біля Волосянки, одного з найбільших лижних курортів Карпат - це малореально.

Я теж не перший раз в горах.

Панове, ви не правильно зрозуміли ідею моєї подорожі. Ідея полягає в тому, щоб зїздити в Карпати за один день, при цьому максимально ефективно використовуючи час. Виходить з того дня - цілий день в Карпатах, а добиратися можна вночі. Тим більше, якщо їхати пасажирським потягом, там нормально можна поспати. І при цьому всьому в той один день можна ще й вліпити непогану програму: підйом на вершину, відвідування водоспаду і катання по лижних трасах на веліку. Суть не в складності. Можна і спростити. Суть в тому, що за один день і встигаєш в неділю в Хрінники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тільки шо реально засмучує, це те що по всім прогнозам дощі, доведеться помокнути, але що вдієш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будем бачили. Помниться на велорейд теж дощі передавали. Думаю, якщо дійсно буде цілий день валити дощ, не варто навіть рипатись. В Карпатах дощ стрьомний. А якщо хребет затягне хмарами... то ще гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, якщо вірити у свої сили, то ми колись за суботу-неділю доїхали до Говерли, піднялися на неї, Попа Івана і вернулися назад, то 50 км - то дійсно не відстань. Але шось мені не віриться, що там така легка дорога. Було колись, я там теж мандрувала. Дорога то асфальтована, але вона весь час вверх-вниз, треба мати гарну фізичну підготовку :smile-zachot:. Хоча, якщо хотіти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...