Перейти до змісту

Здати на права. (водійські)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Діліться досвідом враженнями і цінами.

Є потреба.

2 Zheny@

Десь була така темка , не памятаю в якому розділі .

І про школи і про ціни.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АВТОШКОЛИ ТСОУ

ЛУЦЬКА АВТОШКОЛА ТОВАРИСТВА СПРИЯННЯ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

43005 Луцьк, просп. Перемоги 1

тел.: (0332) 3-1450

- ціна 2200 грн. з 1 квітня. На категорію "А,В" групи з якогось там травня, на "А,В,С" (ціна 3200) з 22 квітня.

АВТОШКОЛА СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ

АВТОШКОЛА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ

43023 Луцьк, вул. Конякiна 24, 3 пов.

- ціна 2000 грн. з 1 квітня на категорію "А,В"

Тривалість навчання 3.5 місяці. Сам іду зараз в АСА з 29 квітня із-за того що ходити ближче. Порада: вчать однаково, якщо сам цього хочеш, тимбільше здавати всерівно буш в МРЕО тому раджу АСА

Змінено користувачем Sp_RoNdo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на "А,В,D" (ціна 3200) з 22 квітня.
якшо я правильно поняв то це очепятка, оскільки як мені відомо то на категорію Д потрібний якись там типу стаж :D

а можна так шоб без навчання просто здати екзамен?

для мене ця тема досить актуальна (отримання прав) вже два місяці хочу знайти час, щоб про все взнати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на "А,В,D" (ціна 3200) з 22 квітня.
якшо я правильно поняв то це очепятка, оскільки як мені відомо то на категорію Д потрібний якись там типу стаж B)

а можна так шоб без навчання просто здати екзамен?

для мене ця тема досить актуальна (отримання прав) вже два місяці хочу знайти час, щоб про все взнати...

Це справді опечатка, яку ща виправлю! Там має бути "С"(вантажні автомобілі), а щоб отримати "Д" потрібно мати стаж 5 років керування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навчався в "ДОСААФІ" і ніразу не пожалкував. Правда було це більш ніж 2 роки назад і обійшлось все в 1000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підвищення кваліфікації осіб на право керування

автотранспортними засобами категорії "D" здійснюється із числа

водіїв, які мають безперервний річний стаж роботи (крім

військовослужбовців строкової служби) на відповідних

автотранспортних засобах категорій "B" або "C", "B і С" і вік до

кінця навчання не менше 19 років.

Підвищення кваліфікації осіб на право керування

автотранспортними засобами категорії "E" здійснюється із числа

водіїв, які мають безперервний річний стаж роботи на відповідних

автотранспортних засобах категорій "B", "C", "D".

До безперервного річного стажу водія включається як робота

протягом останнього року на відповідному транспортному засобі, так

і керування особистим транспортним засобом.

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0039-94

Посилено вимоги щодо отримання водійських прав на керування транспортними засобами категорії D (автомобілі, які призначені для перевезення пасажирів і мають більше 8 місць для сидіння, крім сидіння водія). Якщо раніше право на керування транспортними засобами категорії D надавалося водіям, які мають посвідчення категорій В або С, В і С і безперервний 1-річний стаж роботи (крім військовослужбовців строкової служби) на відповідному транспортному засобі та пройшли підвищення кваліфікації за встановленими програмами і склали теоретичний і практичний екзамен на право керування автомобілями категорії D, то тепер необхідно мати безперервний 3-річний стаж роботи за категоріями В або С, що зменшить приплив молодих водіїв автобусів та мікроавтобусів.

http://www.dtkt.com.ua/show/2cid01259.html

Сам навчався в Автошколі спілки автомобілістів, що на Конякіна 24, теж не жалкую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навчався на виробничому комбінаті, що в теремно. Почав вчитися ще рік тому, але вийшла затримка із здачеб в ДАІ. Короче рік чекали, аби здати. Ото тікі 19 квітня будемо.. :huh:

Але дуже вигідно вийшло з ціною, за весь курс я заплатив близько 600грн і десь стільки ж за бензин. В результаті отримую категорії А, В, С. як бачите в інших автошколах ціна за аналогічне навчання як мінімум в 2 рази більша.

Тому хто не спішить з отриманням самих прав, тобто має16-17 років найвигідніше буде звичайно комбінат. ;)

Ну а якшо влом почекати, то хвичайно ж Автошкола на Конякіна, - явно дорожче, але швидше і на 95% впевненості, що без проблем здасте. :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сдал экстерном, за 1 день. :)

Пришел на экзамены, получил тридцать вопросов вместо десяти(система жосская капец: тем, кто учился, надо на 10 вопросов дать не менее 7 правильных ответов, те, кто экстерном - не менее 29 из 30! и были ж дятлы, которые на пересдачах делали 5-6 ошибок!!! вот кто у нас за рулем ездит!). На все тридцать ответил правильно и через пару дней получил временный талон. Через три месяца сделали пластиковую карточку прав :)

Все сдавалось на конякина, напротив ТЦ"Барвинок". Правда было это лет 12 назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб не підіймати тему і користуючись нагодою, запитаю тут. В мене спіонерили рік тому барсетку з документами, так от - паспорт і все інше виробив, а от на права - забив, бо не було часу і не потрібні вони мені були тоді. Ніхто не в курсі, мені по новому проходити курс навчання треба буде? чи можна буде якось відновити по навчальній картці? Вчився на права в досафі, шість років тому - А,Б,С. Десь є навіть акт з міліції про кражу документів...

З.І. а якщо по темі, то можу тільки одне сказати. Права дістати не проблема, якщо є гроші. Знайомий просто купив і льотає зараз по луцьку на ауді.... всі ті школи-дирки треба позакривати, і примушувати вчити їздити, та здавати іспити під суворим контролем.....

Змінено користувачем zolexiy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2difoto

То шо це було 12 років тому помітно :)

Зараз на здачі потрібно дати не менше 18 правильних відповідей у 20 білетах. І варто сказати, що 5 помилок з 20 за моїми спостереженнями в автошколі - це ше далеко не найгірший результат. Є штріхі, шо половину неправильно робили!

На рахунок здачі екстерном не знаю, можливо вже й нема такого, а мо просто мало хто цим користується за відсутності проінформованості.

Щодо перездачі на права, то вона точно можлива за наявності документа, який засвідчує те, що ви закінчили курс навчання в автошколі. А в інших ситуаціях то навіть не знаю. Можу порадити тільки одне - сходити в МРЕО (перший поворот на ліво перед Золотом, білий будинок за 100 метрів), так вам все ясно і чітко розкажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також здавав екстерном. Правда, в один день не вийшло все зробити. Теорію здав, а практичне водіння було в інший день. Просто в той день, коли я здавав не було машини. А на своїй приймати не захотіли. Хоча, ніби, я й мав право здавати на тій машині, на якій вчився.

Прийшлося через пару днів знову їхати в МРЕО і проїхатися кілька сотень метрів, заплативши за це пару грн.

Так само спочатку отримав тимчасове посвідчення, яке потім обміняли вже на справжнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В середньому 500 у.е. - і вручають тобі права ! Вчишся ти чи ні - нікого не колише! Рідко-коли попадаються такі бовдури що не здають з першого разу!!!

До речі хто знає чи в нас можна здати на міжнародні права? Ну тіпа таких як в США чи в Європі? Дружбан з США хвалиться своїми міднародними лайсинс. Це круто, а ще хвалиться, що наші українці-емігранти навчили американських копів хабарі брати :) Ги-ги. Наші українці скрізь себе покажуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
В середньому 500 у.е. - і вручають тобі права ! Вчишся ти чи ні - нікого не колише! Рідко-коли попадаються такі бовдури що не здають з першого разу!!!

До речі хто знає чи в нас можна здати на міжнародні права? Ну тіпа таких як в США чи в Європі? Дружбан з США хвалиться своїми міднародними лайсинс. Це круто, а ще хвалиться, що наші українці-емігранти навчили американських копів хабарі брати :) Ги-ги. Наші українці скрізь себе покажуть :)

В мене міжнародні права (рік тому вчився в ДОСААФі)... Знаєш яким чином організувати Грін карту до США щоб їх застосувати? буду вдячний за інформацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який графік занять на Конякіна?

3 або 2 рази в тиждень на 19-00.

+водіння, яке узгоджується з інструктором!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сдал за две недели у частника.все обошлось в 3500 грн.8 виїздів по місту + навчання по правилам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче хоча б чогось навчитись-тільки в автоучкомбінат на Київській пл., бо конякіна, ДОСААФ-це все лише вибивання грошей, ніфіга не навчать а, часу потратиш уйма. Я здавав місяць тому-краще б купив і заплатив інструктору за водіння-і дешевше вийшло б і корисніше. Якщо вчишся, - інструктору платиш 500 грн. офіційно за бензин, а він ще робить вигляд що ти йому щось винен!! тА й що можна навчитись за 10 годин водіння? Тепер не дивуюсь що такі воділи на дорогах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який графік занять на Конякіна?

Кстаті-як тобі моя программа для здачі екзаменів в ДАІ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

юзаю якусь я, вірніше дружина. Вона наразі вчиться саме на Конякіна. Поки що все нормально. Їй подобається. Каже хороший (гарно викладає ) викладач, а от інструктор по водінню - весь в золоті на 5-му (старому) БМВ... понти-банти. Типу : "ТУт все запущено, нічого ви так не навчитеся, я даю приватні уроки по 50 грн година..."... все ясно. Але - наладиться..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті-як тобі моя программа для здачі екзаменів в ДАІ?

Класна. Я ж і подякувала  :)

Поки беру логікою ;)

А про автоучкомбінат на Київській пл., можна детальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене міжнародні права (рік тому вчився в ДОСААФі).

Ой щось мені здається, що будь-які наші права, навіть "міжнародні", все-одно прийдеться підтверджувати, аналогічно як і наші "міжнародні дипломи", які не визнаються ніде в світі.

Знаєш яким чином організувати Грін карту до США щоб їх застосувати?

Знаємо. www.dvlottery.state.gov. Десь із жовтня по грудень проводиться абсолютно безкоштовна реєстрація претендентів на "зелену карту" на вищеподаному веб-сайті. З Україна виграти шанси приблизно 1:20. Не ведіться на різні фірми, які "допоможуть виграти" зелену карту - все це 100% лохотрон, щасливчики обираються випадково з числа зареєстрованих комп'ютером в обчислювальному центрі лотереї в штаті Кентуккі, і вплинути якимось чином на цей процес неможливо. Єдиний спосіб збільшити шанси на виграш - це погратися з правописом прізвища та імені, але є великий шанс отримати перманентний бан (за неперевіреною інформацією, прізвище, подане у заявці за правописом повинно збігатись із написаним у закордонному паспорті, інакше - до побачення). Сам я 4 роки поспіль подавав анкету - і жодного разу не виграв. Щасти Вам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті-як тобі моя программа для здачі екзаменів в ДАІ?

Класна. Я ж і подякувала  :)

Поки беру логікою :)

А про автоучкомбінат на Київській пл., можна детальніше?

Сам я вчився на Конякіна-враження препаскудніші(стара радянська конторка яка бере по сучасних цінах), дарма витрачений час і гроші. А в автоучкомбінаті мій друг вчився- вчать дуже добре, детально, водіння теж все путьом. Я спочатку хотів туда, але там черга на 4 місяці була,- то не вдалось. А взагалі в автошколу йшов тільки щоб навчили практичному водінню, бо правила любий школяр вивчить, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про автоучкомбінат на Київській пл., можна детальніше?

Можно. И если быть точным, не на Киевской, а на пр. Воли, 53. :)

В общем, пару лет назад, когда мне приспичило сдавать на права, девушка посоветовала именно автоучкомбинат. Ей, в свою очередь, посоветовал отец, сказав "Только там действительно НАУЧАТ". Поскольку ее отец сам когда-то получал там права нескольких категорий, а сейчас по работе мотается на авто по всей Украине и имеет очень нехилый стаж вождения, у меня не было оснований не послушать умного совета.

Пошел туда. Сначала нужно записаться в группу. Когда наберут пару групп, начинают, собственно, сами курсы.

Я попал в группу, где преподавателем теории был пожилой мужичок, предмет свой знал отлично, но многого не требовал. В смысле требовал, но относился к "ой, я на сегодня не готов" (всегда и везде есть любители сачконуть) довольно демократично. :) Брат, который пошел туда же, куда и я через месяц, попал в группу с какой-то боевой преподшей :) - говорил, она их напрягала по полной программе. Думаю, не стоит говорить, что теорию мы усвоили просто отлично. :ok2:

Практику вождения оба проходили на стареньком красном Mercedes, вроде как 1986 г.в. :) Еще был Ford, но он иногда ломался. Распределяли - кто на "мерседесе", а кто на "форде" просто - первая часть списка - Mercedes, вторая часть - Ford. Поскольку моя фамилия начинается на одну из первых букв алфавита, мне посчастливилось кататься на мерсе. :lol: Кстати, инструкторы очень терпеливы, в том числе и к новичкам. Правда, может иногда сгоряча сказануть пару крепких словечек, но потом детально обьяснит, какую ошибку ты допустил. Моему инструктору было со мной проще (наверное), т.к. небольшой опыт вождения я уже имел. И постоянно называл меня шумахером. ;) Когда я спросил - почему, собственно, он сказал, что я очень резко переключаю передачи, сильно дергая при этом ручку (как на каких-то авторалли :smile3:), а еще не всегда чувствую скорость. :) Короче, частенько мы с ним катались по его делам, соответственно, у меня было больше времени практики вождения. :smile3:

Примерно через 2 месяца сдаем сначала экзамен по теории, потом экзамен на вождение, и только потом, если все прошло гладко, допускают к сдаче теории и практики в МРЕО. На экзамене по теории в МРЕО - если больше 2 ошибок из 20 вопросов - все, на пересдачу. Из моей группы на пересдачу ушло где-то человек 5 (всего было около 25 кажись).

Есть еще кое-какие мелкие нюансы, если кого-то интересует - пишите в личку/асю, обьясню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...