Перейти до змісту

На зйомках фільму "Владика Андрей"


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

"Фашисти в Ратуші"

Лише минулого тижня Львіську міськраду звинуватили у фашизмі, і тут... З релізу прес-служби:

"Цими днями, 26 та 27 травня, на площі Ринок національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка зніматиме епізод з фільму «Владика Андрей» про вхід німецьких військ до Львова. Зйомки відбуватимуться з вежі Ратуші. Також під час кінозйомок для відтворення історичних подій на вежі піднімуть прапори нацистської Німеччини та Радянського Союзу.

Міська влада попереджає мешканців міста про те, що зміна прапорів відбудеться лише задля максимального відтворення історичної події під час зйомок фільму.

На площі Ринок роботи над фільмом розпочалися вже сьогодні. Загалом у Львові кінозйомки художнього історичного фільму «Владика Андрей» розпочалися 13 травня."

http://community.livejournal.com/misto_lviv/

Все пройшло не зовсім так... Було знято чотири епізоди але далеко не з вежі (дуже високо) та підняті прапори тільки нацистської Німеччини (епізоди по 41-му а не по 39-му роках)

Місцеві жителі та ЧИСЛЕННІ гості міста в особі екскурсійних груп з Європи радісно вітали "новий режим", для них цей день став без перебільшення святом !

І знову на знімальному майданчику київський клуб військово-історичної реконструкціі "Червона Зірка" !

gut1.jpg

post-1719-1180272967.jpg

post-1719-1180272981.jpg

post-1719-1180273096.jpg

post-1719-1180273152.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це коли, сьогодні? Завтра ще буде? Може піти подивитись, а то з місяць не вилазив на вулицю... %-)

а блін, побачив що 26-27... Ех, пишу розраху, сумую... :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це коли, сьогодні? Завтра ще буде? Може піти подивитись, а то з місяць не вилазив на вулицю... %-)

а блін, побачив що 26-27... Ех, пишу розраху, сумую... :-(

Дійсно, можна було приїхати і без проблем знятися у масовці. Брали практично всіх бажаючих та ще 160 грн. за участь.

Знімались як діти з шкіл так і цілі сім"ї

post-1719-1180278484.jpg

post-1719-1180278494.jpg

post-1719-1180278502.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, я ж тут, на місці, у Львові...

Ненавиджу дифрівняння! :D Якби не ця довбана розрахункова робота... але як то кажуть не відкладай на завтра те що відклав на сьогодні. сиджу плакаю :'-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, я ж тут, на місці, у Львові...

Ненавиджу дифрівняння! :D Якби не ця довбана розрахункова робота... але як то кажуть не відкладай на завтра те що відклав на сьогодні. сиджу плакаю :'-(

Нуууу братику, ми агітували як могли - ми навіть прийшли стоєм до Оперного, де люди ні сном ні духом не знали про зйомки :)

Все більше впевнююсь - зараз нікого нічим не здивувати !

post-1719-1180280405.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

после таких фоток приверженцы восстановления "Великого_И_Могучего_Совецкого_Саюза" или империи точно получат удар....

какойто активист скзанёт что "Бундесвер вошол во Львов" а остальные подхватят, думаю скоро то ТВ такое начнётся.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нехай вхід військ зняли, а далі? іще сцени подібні будуть?Якщо щось буде прийду 100%, хоч подивлюсь. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю скоро то ТВ такое начнётся.....

Уже не начнётся потому как закончилось.... Фильм начали снимать ещё в прошлом году. Занавес !

Дякую за новий лінк, але нажаль фото тупо копіюють з сайту на сайт...

Знімали нас дійсно сотні але де ці фото ??? Ні одного фото епізодів зйомки !!!

Навпаки - дивне захоплення німецькими прапорами ! Ностальгія ?

http://flamber.ru/photos/albums/1180199944/

http://vgolos.com.ua/articles/5653.html

http://www.radioman.ua/photogallery.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насправді лінків дуууууже багато, але так як інтерес у Луцьку до військово-історичної реконструкції і всього що з нею звязано НУЛЬОВИЙ я не став земляків напрягати дурницями :blink:

Кожному своє !

Доречі на знімках з вашого лінку всього один "правильний німець". Не розумію чому але масса фотокорів знімали "потішних німців", тобто сторонніх людей одягненых у "жалкое подобие" німецької форми, які по вигляду нагадували радянських дємбєлєй 80-х років . Режисер застосовував цю армію для далекого-далекого фону.

І це я говорю абсолютно без зазнайства !

Без сумніву кожен з вас любить і хоче дивитись РЕАЛІСТИЧНЕ кіно, а не шедеври де німців показують повними ідіотами, радянських космонавтів в майках-алкоголічках і в шапках вушанках і т.д.

Ось щось трохи схоже на німецький підрозділ

lviv.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

04.09.2008 - в український прокат виходить "Владика Андрей" Янчука

Стрічку про митрополита Андрія Шептицького покажуть на великих екранах. Уперше картину українського режисера Олеся Янчука "Владика Андрій", дивилися на цьогорічному Каннському кінофестивалі у позаконкурсній програмі, а з 4 вересня історична драма виходить у широкий український прокат.

Масовий український глядач познайомиться з митрополитом Андрієм Шептицьким. Режисер Олесь Янчук, що знімав історичні картини і про Романа Шухевича, і про Степана Бандеру, і про голод 33-го, не міг оминути увагою захисника греко-католицької церкви. Зйомки картини затягнулися на роки через перебої у державному фінансуванні. Ще 2001-го роботу над фільмом благословив глава греко-католицької церкви Любомир Гузар. І от тільки зараз, з нагоди 17-ї річниці незалежності, картина таки виходить у широкий прокат. Творці запрошують усіх на прем'єру і кажуть: поп-корн з собою ліпше не брати. Бо історична драма ця вельми серйозна і проймає до глибини душі.

Олесь Янчук, режисер: "Цей фільм, я думаю, для цілої України. І не тільки для України. І я думаю, що після цього фільму люди стануть добрішими, люди дістануть якесь моральне очищення".

Творці фільму знають про митрополита усе - перегортали усі архіви. Кажуть, вмістити постать Шептицького у дві години неможливо. Намагалися показати найголовніше. Повернути митрополиту репутацію, котру роками упевнено чорнила радянська влада.

Оксана Гайова, консультант фільму: "Не було ділянки у діяльності українського народу, до якої би не був причетний митрополит Андрей. Чи то були перші українські школи, чи то була справа університету, чи перші народні лічниці. Це може бути багато-багато фільмів про митрополита Андрея".

Сергій Романюк, виконавець ролі Андрія Шептицького: "Коли ми приступили до цієї роботи, я відразу сказав, відверто,- я боюсь. Це надзвичайно велика постать, до якої не можна отак просто підійти і зіграти".

Тільки у Києві фільм покажуть у семи кінотеатрах. Допрем'єрні покази уже відбулися у Львові та Івано-Франківську, де відзняли більшу частину матеріалу. За словами режисера, уже є запрошення на московський кінофестиваль "Кіношок" та зацікавлення з боку французької дистрибуторської компанії віддати Андрія Шептицького у світовий прокат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Сьогодні по УТ-1 в 18-40 буде демонструватися цей фільм.

Otto Kreer & KG "Dnepr"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас на форумі фільм був тут

Треба буде уважно переглянути :D Не дарма я ним зацікавилась ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас на форумі фільм був тут

Треба буде уважно переглянути :D Не дарма я ним зацікавилась ;)

Ой не знаю... фільм досить тяжкий у перегляді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі наразі по Першому цей фільм іде. Батьки дивляться :)

Полтергейст!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...